اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، علی هادی چگنی روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری که با حضور جمشید انصاری معاون رئیس جمهور در محل استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: 75 درصد این تعداد کارکنان رسمی و پیمانی و 25 درصد قراردادی هستند.
وی افزود: بیش از 75 درصد این افراد دارای تحصیلات دانشگاهی هستند که شامل 63 درصد مرد و 37 درصد بانوان است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با اشاره به اینکه یکی از وظایف سازمان برنامه ریزی ارزیابی عملکرد است گفت: این ارزیابی ها بر اساس شاخص های عمومی و اختصاصی صورت می گیرد.
چگنی افزود: علاوه بر این از نظر ارزیابی های انجام شده بر مبنای شاخص های دقت صحت و مدیربت زمان سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان بنا بر عملکرد سال 95 از نظر شاخص اختصاصی لرستان رتبه اول و از نظر شاخص عمومی رتبه دوم در کشور را دارد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: میز خدمت نیز در بیشتر دستگاهها نصب شده و میز خدمت الکترونیک نیز نهایت تا اوایل آذرماه سال جاری عملیاتی خواهد شد که در واقع هدف اصلی از این اقدام ، ارایه خدمت دولت به شهروندان است.
چگنی گفت: در خصوص آموزش نیز تا کنون 300 دوره برگزار شده که معادل 100هزار نفر ساعت آموزش داده شده است.
وی با تاکید بر اعمال حق وضعیت بدی آب و هوا در خرم اباد اظهار داشت: پیگیری های لازم صورت گرفته که این حق برای کارکنان مرکز استان که اعمال شود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یادآور شد: در کل کشور فقط 10 مرکز استان از حق بدی آب و هوا برخوردار نیستند که خرم آباد از جمله آنهاست که امیدواریم این حق برای مرکز لرستان هم اعمال شود.
/6060/1920
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.