اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا محمد بازوند روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران به تشریح برنامه های این سازمان در ایام ماه مبارک رمضان پرداخت و گفت: ویژه برنامه افطار به نام ماه مهربانی و شوق بندگی در سحرهای ماه رمضان پخش می شود و شامل آیتم هایی نظیر حضور کارشناسان مذهبی و میهمانان ویژه، سفره های افطاری و تفسیر قرآن میهمان هم استانی های روزه دار خواهد بود.
وی تفسیر قرآن کریم توسط نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد را از دیگر برنامه هایی دانست که هر شب ساعت 21 از شبکه افلاک پخش خواهد شد.
بازوند افزود: جمع خوانی قرآن کریم با حضور مردم روزه دار خرم آباد و بروجرد هر روز به صورت زنده ساعت 18 از سیمای مرکز لرستان پخش می شود.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان درخصوص برنامه های شب های قدر گفت: این مراسم به صورت زنده از مصلی الغدیر خرم آباد روی آنتن می رود همچنین ویژه برنامه قامت استوار برای ایام شهادت حضرت علی(ع) درنظر گرفته شده است.
وی ادامه داد: تامین برنامه شبکه افلاک، سریال رستاخیز تفنگ ها را در 31 قسمت 50 دقیقه ای و مستند اهل ایمان را در 30 برنامه 30 دقیقه ای و هفت سخنرانی مذهبی 30 دقیقه ای برای این ایام پخش خواهد کرد.
بازوند درخصوص ویژه برنامه افطار صدای مرکز لرستان نیز گفت: این برنامه ماه طلایی نام دارد و شهر عاشقی که سحرهای رمضان پخش خواهد شد.
وی افزود: در برنامه های دیگر صدای لرستان از جمله گلستانه، سلام لرسو، دولتسرا، صدای آشنا، کیچه باغ جوونی، جُنگ ادب و هنر و مجله ورزشی به فراخور موضوع و فضای برنامه، مباحثی از جمله موضوعات اخلاقی و اجتماعی، تغذیه در ماه رمضان، روزه اولی ها، بیماران و رمضان، جوان و روزه داری، آداب و رسوم لرستان در رمضان و ورزش در ماه مبارک، مطرح و تبیین می شوند.
وی اظهار داشت: خبر مرکز لرستان نیز با تهیه گزارش هایی از سفره های افطاری، آئین های ماه مبارک رمضان در لرستان و تغذیه در رمضان به هم استانی های عزیز اطلاع رسانی خواهد کرد.
7264/3022
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.