• کدخبر: 921132
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

به گزارش خبرآنلاین لرستان، سیدموسی خادمی در جلسه با مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان اظهار کرد: سال گذشته سالی پر حادثه بود که در تمامی این حوادث هلال‌احمر نقش اول و بیشترین مسئولیت را بر عهده داشت.

وی با بیان اینکه این جمعیت در حد توان خود موفق عمل کرده است، افزود: امیدواریم همت و تلاش آنان ادامه داشته و در این زمینه موفق باشند.

خادمی با اشاره به حوادثی مانند اشترانکوه و زلزله کرمانشاه گفت: در این اتفاقات جمعیت هلال‌احمر استان اقدامات خوبی انجام داد.

مدیر ارشد لرستان امدادرسانی را کار شریفی عنوان کرد که انحصاری در آن وجود ندارد و ادامه داد: همه در مقابل انسان‌ها و تمامی موجودات زنده مسئول بوده و بدون توجه به نژاد، رنگ پوست و دین و فرهنگ همدیگر در قبال هم وظیفه داریم که جمعیت هلال‌احمر استان تابحال در این رابطه خوب عمل کرده است.

وی با بیان اینکه با توجهی که نظام به این جمعیت دارد امیدواریم این حوزه تقویت شود، اضافه کرد: کشور ما حادثه‌خیز است و برای همین این سازوکار را باید تقویت کنیم تا به خوبی مسئولیت خود را انجام دهند.

دکتر خادمی بخشی از کارهای امدادی را به جسارت و قدرت ریسک وابسته دانست و گفت: بخشی از کمک‌ها و حمایت‌هایی که در استان می‌توان از این جمعیت داشت را انجام خواهیم داد؛ در توزیع اعتبارات حوزه اعتباری آن استانی دیده نشده است و اگر بتوان از ردیف‌های متفرقه مانند بحران کمک کرد تلاش می‌کنیم که حمایت شوند.

46

انتهای پیام
  • کدخبر: 921132
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.