• کدخبر: 727325
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

به گزارش خبرآنلاین لرستان،استاندار لرستان در این مراسم ابراز داشت: در هفته دولت 901 پروژه با اعتباری بالغ بر 864 میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسند که در این رابطه دستگاه‌های اجرایی همکاری خوبی داشته و زحمات زیادی در این رابطه کشیده‌اند.
وی با بیان اینکه 1864 مسکن در این هفته به بهره‌برداری می‌رسد، همچنین 89 روستا گازرسانی می‌شوند، خاطرنشان کرد: امروز نیز در راستای برنامه‌های هفته دولت افتتاح پروژه‌های دانشگاه لرستان را داریم که با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری، دولت و وزارت علوم در راستای رویکرد اقتصاد مقاومتی هستند و می‌توانند به بحث اقتصاد مقاومتی شتاب ببخشند.
استاندار لرستان ادامه داد: در مرکز رشد دانشگاه لرستان واحدهای فناور مستقر و طرح‌ خود را ارائه و آماده تجاری‌سازی می‌شوند که امکانات خوبی به آنها داده می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: پروژه‌هایی که امروز افتتاح می‌شوند در راستای پیشرفت و توسعه استان کمک شایانی دارند و اگر دانشگاه‌ها به کمک توسعه استان نیایند، توسعه با سرعت کمتری پیش خواهد رفت. همین قدم‌ها در راستای برداشتن چالش‌های پیش روی توسعه نقش اساسی را ایفا می‌کند.
وی با اشاره به مرکز استارت‌آپ دانشگاه بیان کرد: در این مرکز ایده‌ها بیان و دانشگاه خدماتی به آنها ارائه می‌دهد. همچنین آزمایشگاه امنیت شبکه که در این دانشگاه راه‌اندازی می‌شود در راستای فضای مجازی و کنترل پدافند غیرعامل می‌تواند نقش مؤثری داشته باشد.

 

46

انتهای پیام
  • کدخبر: 727325
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.