اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا،این طرح ها شامل بهره برداری از مرکز جامع سلامت شهری قدس،مرکز بهداشت روستای ترشاب و بهره برداری از آسفالت 7/5 کیلومتر راه روستایی می باشند.
‌مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی لرستان در آئین بهره برداری از طرح آسفالت روستایی گفت: این طرح شامل زیر سازی ، ابنیه و آسفالت راه دسترسی به روستای پشته علیا و سفلی است که برای اجرای آن 22 میلیارد ریال هزینه شده است.
صادق مریدی با بیان اینکه هزینه این طرح از محل اعتبارات راه های روستایی تأمین شده است افزود: با اجرایی شدن این طرح حدود 60 خانوار روستاهای پشته علیا و سفلی از راه دسترسی آسفالت بهره مند خواهند شد.
وی با اشاره به اینکه در سال جاری 60 کیلومتر راه روستایی با اعتبار 180 میلیارد ریال در استان آسفالت شده است افزود:انتظار می رود تا پایان سال جاری این رقم به 200 کیلومتر افزایش پیدا کند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دورود نیز در آئین بهره برداری از مرکز جامع خدمات شهری قدس گفت:این مرکز در منطقه شهرک قدس دورود با اعتباری بالغ بر 19 میلیارد ریال تعداد 11 هزار و 300 نفر را تحت پوشش قرار می دهد.
دکتر مسعود باقریان با بیان اینکه در این مرکز سه پزشک مستقر است افزود:همچنین در این مرکز دندانپزشک،کارشناس تغذیه و روانشناس بالینی کار خدمات رسانی به مردم را انجام می دهند.
وی در خصوص بهره برداری از مرکز بهداشت روستای ترشاب نیز گفت:عملیات اجرایی این طرح از 2 سال و نیم پیش آغاز شد که با بهره برداری از آن هفت خانه بهداشت روستایی با 10 بهورز تحت پوشش این مرکز قرار گرفتند.
باقریان با بیان اینکه در این مرکز کلیه خدمات بهداشتی درمانی ارائه می گردد افزود:کلیه داروهای بیماری اعصاب و روان در این مرکز به صورت رایگان در اختیار بیماران قرار می گیرد.
در آئین افتتاح این طرح ها امام جمعه،معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان،فرماندار دورود و جمعی از مسئولین محلی و استانی حضور داشتند.
/6060/7268
خبرنگار:میلاد باقری**انتشار دهنده:محمد علیدوستی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.