اخبار مرتبط

علی خادمی روز دوشنبه در حاشیه جلسه مدیران استانی و شهرستانی جهادکشاورزی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: شهرستان پلدختر با خلع ید و فسخ قرارداد ، حدود 400 هکتار از اراضی را مجددا به عرصه منابع طبیعی برگردانده است.
وی با بیان این که امور اراضی استان در سال گذشته با پدیده زمین خواری برخورد جدی داشته است افزود: در یک سال گذشته 832 هکتار از اراضی منابع ملی جهت اجرای طرح های کشاورزی و غیرکشاورزی و تولیدی به منظور سرمایه گذاری به افراد واگذار شد.
خادمی افزود: مدیریت امور اراضی جهت جلوگیری از پدیده زمین خواری و محافظت از انفال عمومی ضمن نظارت های مستمر و میدانی در قالب هیات نظارت ماده 33 اقدام به فسخ و استرداد 832 هکتار از اراضی ملی نموده و این اراضی مجدد به عرصه منابع طبیعی برگردانده شد.
مدیر امور اراضی جهاد کشاورزی استان لرستان با بیان این که این مدیریت نظارت براراضی واگذار شده را به طور جدی پیگیری می کند گفت: در طول سال هر طرح دو بار باید مورد بازدید قرار گیرد و به طرح هایی که نتوانند در موعد مقرر و برابر با برنامه اعلام شده به بهره برداری برسند برخورد خواهد شد و در نهایت چنانچه اخطارها موثر واقع نشود فسخ قرار داد و استرداد زمین انجام خواهد شد.
شهرستان پلدختر در 120 کیلومتری جنوب غربی مرکز استان لرستان واقع شده است.
آخرین اخبار و رویدادهای استان لرستان، ایران و جهان علاوه بر سایت ایرنا لرستان در کانال تلگرامی @irnalorestan نیز منتشر می شوند.
7272/6060
خبرنگار: فاطمه مهرابی**انتشاردهنده:محمد علیدوستی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.