• کدخبر: 673855
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

به گزارش خبرآنلاین لرستان، شاید برخی افراد هنوز هم از شوینده های صابونی برای شستشوی روزانه پوستشان استفاده می کنند اما این روزها انواع مختلفی از ژل ها و لوسیون های شستشو در دسترس عموم قرار گرفته است که انتخاب بهترین لوسیون برای شستشوی روزانه صورت را مخصوصا برای خانم ها ، کمی مشکل کرده است.
در این راستا و در گام اول شما باید با نوع پوستتان کاملا آشنا باشید، تشخیص درست از سوی شما یا پزشک زیبایی که بگوید نوع پوست شما کدام یک از 3 حالت چرب، خشک و نرمال است، برای تهیه ژل شستشوی مناسب به شما کمک می کند.
باید بدانیم که شست‌وشوی پوست یک ضرورت است اما اینکه با چه ماده‌ای شست‌ وشو شود بستگی به وضعیت پوست افراد دارد.
وقتی شخصی پوست خشک دارد باید از شست‌ وشوکننده‌هایی که اسیدیته بیشتر، قلیای کمتر و PHهای پایین‌تری دارند، استفاده کند.
پوست چرب که به محض شستن فورا دوباره چرب می‌شود، کاملا واضح است که نیاز به شست‌وشوی بیشتری دارد. این نوع پوست ها محدودیت کمتری در استفاده از صابون‌ها دارد به طوری که اگر کسی پوست چربش را با صابون‌های معمولی و حتی با بدن‌شوی هم بشوید، احساس ناخوشایندی به او دست نمی‌دهد و احساس سوزش و کش‌آمدگی در پوستش نمی‌کند ولی قطعا استفاده از لوسیون های شستشوی گیاهی بهترین گرینه برای شستشوی روزانه است زیرا این لوسیون ها با برخورداری از عصاره های گیاهی مختلف ، شرایط مطلوب تر و مناسب تری برای پوست فراهم می کنند.
در این جا ما شما را با یک لوسیون گیاهی بسیار با کیفیت برای شستشوی روزانه پوست آشنا می کنیم.
« ژل شستشوی صورت هربکس» با خاصت ضد آکنه و ترکیبات کاملا گیاهی وجود آکنه یکی از مهمترین مشکلات موجود در زمینه پوست و زیبایی در سراسر جهان است و بر این اساس محققان شرکت دانش بنیان داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر اقدام به تولید لوسیون ضد آکنه جهت پوست های مستعد و دارای آکنه کرده اند.
پاکسازی آکنه و پیشگیری از جوش صورت، حذف چربی پوست و منافذ باز شفاف سازی و لطافت پوست قابل استفاده در روز و شب از مهم ترین وی‍‍ژگی های این محصول است.
ژل ضد اکنه هربکس یکی از قوی ترین ژل ها برای شستشوی پوست های حساس مختلط، چرب، دارای اکنه و مشکل دار است که به طور قابل توجهی اکنه و جوش های سر سیاه را درمان می کند.
فرمول انحصاری آن ترکیبی از گیاهان دارویی و ترکیبات ضد اکنه است که اکنه و قرمزی را کاهش خواهد داد.
هم چنین این ژل ، چربی زاید صورت را کاهش می دهد و منافذ پوست را باز نگه می دارد. این ترکیبات به گونه ای فرموله شده است که به داخل منافذ نفوذ می کند و با باکتری های عامل اکنه مقابله می نماید.
این لوسیون، سموم را از روی پوست پاک کرده و باعث صاف و ابریشمی شدن پوست می گردد. قطعا استفاده روزانه از این محصول شرایط بسیار مطلوبی برای سلامت و زیبایی پوست صورت شما ، فراهم می کند

منبع: شرکت داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر

46

انتهای پیام
  • کدخبر: 673855
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.