اخبار مرتبط

احمد پارسا روزپنجشنبه درگفت وگو با خبرنگارایرنا افزود: تا کنون پنج هزار و 400 واحد از مجموع 6 هزار و 464 واحد مسکن مهر بروجرد به متقاضیان واگذارشده است و واحدهای باقیمانده نیزتا شهریورماه سال جاری تحویل داده می شوند.
وی اظهارکرد: تا کنون 90 درصد واحدهای مسکن مهر شهرستان بروجرد به متقاضیان واگذارشده است و10 درصد مابقی نیز به رغم آماده بودن و پیشرفت فیزیکی بالای 90 درصد به دلیل برخی مشکلات در تعاونی ها تا کنون به بهره برداری نرسیده اند.
معاون راه و شهرسازی بروجرد بیان کرد: در دولت یازدهم برای رفاه حال ساکنان سایت های مسکن مهراقداماتی از جمله، افزایش خطوط اتوبوسرانی و تاکسی، ایجاد مراکز میوه و تره بار، آسفالت محوطه، ساخت یک باب مسجد و مدرسه 18 کلاسه انجام شده است.
پارسا مجموع تعاونی های مسکن مهر بروجرد را 29 تعاونی عنوان کرد وادامه داد: 2 تعاونی در واگذاری واحدهای مسکونی به متقاضیان تعلل کرده اند.
وی اضافه کرد: راه و شهرسازی بروجرد مراحل پایان کار، محوطه سازی و آماده سازی سایت های مسکن مهر را انجام می دهد و پس از اتمام عملیات اجرایی به شهرداری تحویل خواهد داد.
به گزارش ایرنا در سال 1387 دولت نهم با هدف خانه دار شدن اقشارکم درآمد اجرای طرح مسکن را اجرا کرد و مقرر شد این طرح تا پایان دولت دهم به اتمام برسد.
ساخت مسکن مهر بروجرد همزمان با سراسر کشور در سال 1387 با ثبت نام بیش از 12 هزار متقاضی مسکن در قالب تعاونی های مختلف در زمینی با مساحت 60 هزار هکتار کلید خورد که بعدها با پایش این افراد، 6 هزار و 464 تن در فهرست استفاده کنندگان از این واحدها قرار گرفتند.
6052/7273 خبرنگار: آمنه صارمی ** انتشاردهنده: مقداد بهاروند احمدی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.