• کدخبر: 628403
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

به گزارش خبرآنلاین لرستان ،در این جلسه نحوه اعمال برخی از مواد قوانین کار تامین اجتماعی و خدمات کشوری در خصوص کارکنان دستگاههای اجرایی دولت مطرح شد و درخصوص نحوه اعمال آن بر احکام پرسنل به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.
در ادامه رویه های ارزیابی عملکر کارکنان در سال ۹۴ مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید کمیته ای برای بررسی فرم های ارزیابی و مستندات و مدارک ارائه شده تشکیل شده و ارزشیابی نهایی پس از رسیدگی لازم برای اجرا و اعمال به امور اداری ابلاغ شود.
همچنین مقرر شد براساس قوانین موجود، ساختار معین و معیارهای اثربخش و معینی برای ارزیابی عملکر پرسنل در آینده تعریف گردد و رعایت انصاف و عدالت در تکمیل این فرم ها از ضروریات است.
رحمن قلاوند مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای در این خصوص گفت: اگر قرار است که در اثر اعمال صحیح مقررات بخشی از پرداختیها دچار نقصان شود، اولا عجله در این کار صورت نگیرد، ثانیا پس از بررسی کافی، با ستاد سازمان و دستگاههای ذی‏ربط تبادل نظر لازم انجام شود.
همچنین لازم است همکارانی که اینگونه مقررات در خصوص آنها اعمال میشود با تکریم و احترام فراوان به کارگزینی دعوت شده و توجیه لازم انجام شود تا سوء تفاهم ایجاد نشده و اطمینان حاصل شود این عمل مبتنی بر قانون است و خاستگاه دیگری ندارد.
وی بیان داشت: برای حسن اجرای امور و پرهیز از تشدید بوروکراسیهای معمول اختیاراتی به برخی مسؤولین، و رؤسا در سلسله مراتب سازمانی تفویض شده است که در صورت مشاهده هرگونه بی عدالتی ضمن برخورد، اختیار تفویضی از افراد سلب خواهد شد.

46

 

 

انتهای پیام
  • کدخبر: 628403
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.