اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، فریدون رواد روز چهارشنبه در جلسه ستاد جرائم انتخاباتی شهرستان سلسله در سالن جلسات دادگستری، با تاکید بر اینکه انتخابات ناموس کشور است، اظهار داشت: با کسانی که بخواهند در برگزاری انتخابات قانون شکنی کرده و نظم حاکم بر آن را بهم بزنند برخورد قانونی می شود.

وی خطاب به مدیران شهرستان، گفت: با مدیرانی که بخواهند از اموال عمومی و وسایل نقلیه ادارات خود به نفع کاندیدای خاصی استفاده کنند نیز بشدت برخورد خواهیم کرد.

رواد با تاکید بر اینکه نباید در برگزاری انتخابات چالشی وجود داشته باشد، خاطرنشان کرد: باید با مدیریت دقیق توطئه های دشمن را خنثی کنیم و لازمه این کار، همراهی و همکاری تمامی دستگاه ها است.

وی با اشاره به اینکه اختلاف در بین احزاب، زمینه را برای سوء استفاده مخالفان فراهم می کند، افزود: کسانی که دغدغه انتخابات سالم را دارند باید از آن مواظبت کنند چرا که نتیجه انتخابات هرچه باشد به نفع نظام، جامعه و ملت است.

رئیس دادگستری سلسله اظهار داشت: درراستای برگزاری انتخابات باید از نیروهای سالم و باتجربه و کارآمد استفاده کنیم و باید از نیروی انسانی صالح، باانگیزه و متعهد، بهره برد.

۷۲۶۵/۶۰۵۷

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.