اخبار مرتبط

رقابت‌های دوومیدانی جوانان قهرمانی کشور در بخش پسران با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، این رقابت‌ها در پیست تارتان مجموعه ورزشی تختی خرم‌آباد برگزار و نفرات برتر مواد مختلف مشخص شد.

در️ ۱۰۰۰۰ متر، محمدرضا آقایی(البرز)، پوریا وطن‌نواز(همدان) و محمدرضا جهانگردی(همدان) به ترتیب اول تا سوم شدند.

در️ ۴۰۰ متر با مانع، دانیال بی‌باک(بوشهر) قهرمان شد، علی عباس‌پور(خراسان رضوی) در جایگاه دوم ایستاد و امیر مقدمی(قم) به مقام سوم رسید.

در پرش با نیزه، سید علی حسینی و علی‌محمد زابلی هر دو از قم اول و دوم شد و پرهام شمس(تهران) عنوان سوم را کسب کرد.
 
در ️۲۰۰ متر، محمدهادی صالح‌نیا(کرمان)، علی سلیمانی(آذربایجان شرقی) و میثم رشیدی(کردستان) به ترتیب در جایگاه‌های اول تا سوم ایستادند.

در ️دهگانه، عرفان محمودی(تهران) مقام نخست را ازآن خود کرد، علی‌اصغر شایسته‌فر(تهران) نایب‌قهرمان شد و احمدرضا عیدی(خوزستان) روی سکوی سوم قرار گرفت.
 
در ️پرتاب وزنه، شاهین بارحسینی(تهران) قهرمان، علی حیدری(مازندران) نایب قهرمان و محمدتقی مهرعلی(قم) سوم شد.

در ️پرش طول، میلاد حنیفه(زنجان) امیر قوی‌پنجه(فارس) و روح‌الله مصطفوی(یزد) به ترتیب اول تا سوم شدند.

در ️پرتاب نیزه، علی فتحی گنجی(لرستان) در جایگاه نخست ایستاد، مهدی عنایتی(ایلام) و سجاد افشون(کهگیلیویه و بویراحمد) دوم و سوم شدند.

در ️۸۰۰ متر، امید امیریان(سیستان و بلوچستان)، مهدی جعفری(چهارمحال و بختیاری) و مهدی سلیمانی مسدرق(اردبیل) به مقام‌های برتر رسیدند.

تیم‌های قم، کرمان و تهران به مقام‌های برتر ️۴ در ۱۰۰ متر رسیدند و بوشهر، زنجان و آذربایجان شرقی نیز به ترتیب عناوین اول تا سوم ️۴ در ۴۰۰ متر را کسب کردند.
در بخش تیمی، همدان با ۳ طلا، ۳ نقره و یک برنز قهرمان شد، قم با ۳ طلا، یک نقره و ۲ برنز در جایگاه دوم ایستاد و تهران با ۲ طلا، ۲ نقره و ۳ برنز سوم شد.

روز گذشته رقابت‌های پسران در مواد مختلف برگزار شده بود و ۱۷ و ۱۸ تیر ماه نیز رقابت‌های دختران در این رده سنی برگزار شده بود.
انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.