اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا آیت الله سید احمد میرعمادی در خطبه های عبادی سیاسی نمازجمعه در مصلی الغدیر شهر خرم آباد موفقیت های سپاه در عرصه نظامی و خدمت رسانی را اصلی ترین عامل در تروریست خواندن سپاه توسط ترامپ عنوان کرد و ادامه داد: در عرصه تحریم سپاه با ساخت سلاح های جدید تهدیدهای نظامی را بی اثر کرد و در عرصه تولید بنزین و سدسازی سپاه همواره پیشرو بود.
به گفته وی سپاه در سیل هم اولین گروهی بود که به داد مردم رسید.
آیت الله میرعمادی تصریح کرد: کارها و اقدامات سپاه قطعا باعث ناخشنودی امریکاست و در واقع باید گفت که سپاه خار چشم استکبار است زیرا همه نقشه های شوم دشمن را خنثی کرده است.
نماینده ولی فقیه در لرستان در خصوص تبعات این اقدام آمریکا نیز توضیحاتی داد و گفت: تبعات این اقدام متوجه خود آمریکاست یعنی اگر این کشور اقدامی عملی انجام دهد باید بداند تمام منافع اش در همه نقاط جهان به خطر افتاده است، این اقدام به معنای ناامن شدن نیروهای نظامی امریکا در تمام دنیا است.
امام جمعه خرم آباد ادامه داد: در صورت مشاهده اقدامی عملی، دیگر خلیج فارس جایی نیست که اسرای آمریکایی اسیر و با خفت ازاد شوند زیرا آنجا از این پس گورستان این نظامیان خواهد شد.
آیت الله میر عمادی گفت: آمریکا با این کار در مقابل تک تک ملت قرار گرفته است زیرا سپاه به معنای همه مردم ایران است.

** سیل خسارات مادی فراوانی برای مردم داشت
نماینده ولی فقیه در لرستان در خصوص وقوع سیل اخیر در لرستان اظهار داشت: باید بدانیم که این حادثه هم خسارات مادی فراوان داشت هم خسارات روحی و روانی بسیاری به مردم لرستان وارد کرد، مردم لرستان که همواره تولیدگر بوده اند و هرگز سربار جامعه خود نبوده اند امروز نمی توانند ببینند که به دلیل از دست رفتن سرمایه خود محتاج جیره غذایی شده اند.
وی اظهار داشت: مسئولان در اسکان موقت که یک مسئله بسیار مهم است می بایست سرعت عمل بیشتری به خرج دهند.
آیت الله میرعمادی گفت: سیل اخیر بسیار مخرب بود اما سیل محبت و همدردی که از سراسر کشور متوجه مردم لرستان شد بسیار ارزشمند و بی نظیر بود لذا از همه مردم ایران بخاطر لطفشان تشکر می کنم اما انتظار می رود که ارسال این کمک ها همچنان تداوم پیدا کند.
7264/6060
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.