اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، عالی رستمیان روز سه شنبه در جلسه بررسی آخرین وضعیت شهرستان سلسله بر اثر سیل که با حضور معاون هلال احمر استان در دفتر فرماندار سلسله برگزار شد، اظهار داشت: مردم شهرستان های سلسله و دلفان به شدت نیازمند مساعدت هستند.
وی با انتقاد از عملکرد هلال احمر در شهرستان های سلسله و دلفان، گفت: متاسفانه هلال احمر استان با وجود وضعیت نامناسب این شهرستان ها، توجه چندانی به رفع مشکلات این 2 شهرستان و امدادرسانی مطلوب نداشته است.
رستمیان افزود: برای امدادرسانی به مردم روستاهایی از سلسله و دلفان که راه ارتباطی آنها مسدود شده نیازمند امدادرسانی هوایی و بالگرد هستیم.
شریف خسروی، فرماندار سلسله نیز اظهار داشت: راه ارتباطی بیش از 20 روستای شهرستان سلسله و شهر فیروزآباد قطع شده و آب، برق، گاز و مخابرات در چندین روستا، قطع است.
وی با تاکید بر لزوم سرعت عمل دستگاه های اجرایی برای رفع مشکلات موجود، گفت: متاسفانه تاکنون هلال احمر لرستان هیچگونه کمکی به ما نکرده است و به شدت نیازمند کمک‌های هلال احمر هستیم.
وی با بیان اینکه با وجود بارش باران شدید در شهرستان، بحران را به خوبی مدیریت کردیم، عنوان کرد: امیدواریم هلال احمر استان رفع مشکلات امدادرسانی شهرستان سلسله را نیز در دستور کار قرار دهد.
7265/6060
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.