اخبار مرتبط

رئیس اداره راهنمایی و رانندگی دلفان دراین همایش نقش همیاران پلیس را در کاهش تصادفات مهم خواند و گفت: همیاران پلیس می توانند با تذکر به والدین خود در حین رانندگی از بروز تخلفات احتمالی جلوگیری نمایند.
سرگرد علی سبزواری افزود: اجرای این طرح در راستای ارتقای فرهنگ ترافیک و آشنایی دانش آموزان با قوانین راهنمایی و رانندگی اجرا می شود.
وی بیان کرد: بسیاری از سرمایه های کشور بر اثر حوادث رانندگی جان خود را از دست داده اند و با مرگ آن ها لطمه های جبران ناپذیری به جامعه وارد شده است.
مدیرآموزش و پرورش شهرستان دلفان نیز در این همایش، با اشاره به اهمیت آموزش مهارت های زندگی و رفتارهای اجتماعی در دانش آموزان بیان کرد: مدارس بهترین مکان های آموزشی برای اصلاح رفتارهای اجتماعی است و آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی را باید از دوره دبستان به دانش آموزان یاد داد.
علی تیموری با اشاره به نقش طرح همیاران پلیس درکاهش حوادث رانندگی اظهار داشت: اجرای طرح همیار پلیس تاکنون گام های بلندی در رابطه با کاهش حوادث برداشته و این طرح باید روز به روز در سطوح مختلف افزایش یابد.
وی از مساعدت و همکاری نیروی انتظامی و پلیس راهور دلفان به سبب همکاری با آموزش و پرورش و برقراری امنیت و نظم در شهر نورآباد قدردانی کرد.
دراین همایش کارشناسان راهنمایی و رانندگی شهرستان دلفان آموزش های لازم را به همیاران پلیس ارائه دادند و به سوالات آنان پاسخ گفتند.
شهرستان دلفان با 150 هزار نفر جمعیت و 444 روستا در شمال غربی استان لرستان واقع شده است.
7270/7273
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.