به گزارش ایرنا، محسن مومنی شریف عصر پنجشنبه در آیین افتتاح سینما فلسطین بروجرد افزود: در دنیای امروز سینماها شاخص ارزیابی فرهنگ یک شهر و کشور در کنار سایر کتابخانه ها و مراکز فرهنگی هستند.
وی با اشاره به اینکه بروجرد در فرهنگ و تمدن کشور جایگاه ویژه ای دارد، اظهارداشت: شاخصه های ارزیابی فرهنگ بروجرد ستارگان و بزرگانی هستند که در طول تاریخ نورافشانی کردند.
رئیس حوزه هنری کشور بیان کرد: سینماها جایگاه ویژه ای دارند ولی از این که شهری با این قدمت و سابقه فرهنگی یک سینما دارد متاسف هستیم و امیدواریم بتوانیم دیگر سینمای بروجرد را فعال کنیم.
مومنی شریف اضافه کرد: سینما فلسطین بروجرد از سینماهای قدیمی کشور است و همه مسئولان استان و نمایندگان در بازسازی این سینما نقش داشتند.
وی ادامه داد: این سینما یکی از سینماهای خوب کشور است و در این مدت میزان فروش آن بیشتر شده که نشان می دهد اگر بسترهای لازم فرهنگی مورد توجه قرار داده شود مردم استقبال می کنند.
رئیس حوزه هنری کشور افزود: سینما فلسطین بروجرد از سینماهای پرفروش کشور است و فیلم هایی در این سینما نمایش داده می شود باید در شان مردم این شهرستان باشند.
مومنی شریف بیان کرد: با توجه به جایگاه ویژه شهرستان تلاش می کنیم حوزه هنری در این شهرستان تاسیس شود.
به گزارش ایرنا، در آیین افتتاح رسمی سینما فلسطین بروجرد فاطمه گودرزی بازیگر و وحید موسائیان کارگران مطرح سینما و تلوزیون حضور داشتند.
7273/7190
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.