اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، آیت الله سید احمد میرعمادی روز شنبه به مناسب هفته احسان و نیکوکاری و در آستانه تاسیس نهاد کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) در دیدار مدیران و کارکنان این نهاد در دفتر امام جمعه اظهار داشت: ارزش خدمات کمیته امداد به بی منت بودن و بی تکلف بودن آن است.
وی با بیان اینکه امتیاز مهم کمیته امداد جلب اعتماد دولت، ملت و خیرین و آحاد جامعه است افزود: تا به امروز هیچ نهادی و هیچ کسی به اندازه کمیته امداد در جلب اعتماد مردم موفق نبوده که این اتفاق بسیار مهم و ارزشمندی است.
آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه یکی از امتیازات مهم کمیته امداد سلامت مالی و اعتقادی آن است گفت: تا به امروز هیچ گونه فساد و سوء استفاده کلان و سازماندهی شده ای در کمیته امداد رخ نداده که این بیانگر سلامت این نهاد است.
نماینده ولی فقیه در استان لرستان یادآور شد: همه نیروهای کمیته امداد ولایت مدار و انقلابی هستند و سلامت کمیته امداد نیز به ایمان و ولایت مداری کارکنان آن است.
وی با تاکید بر اینکه معیار در خدمت رسانی کمیته امداد صرفا نیازمندی افراد است اظهار داشت: خدمات کمیته امداد فراجناحی، فراحزبی و فراگیر است و در کمک رسانی به اینکه افراد نیازمند به چه کسی رای داده اند و با چه گرایش سیاسی و چه طایفه ای هستند توجهی نمی شود.
امام جمعه خرم آباد همچنین گفت: کمیته امداد نهادی مردمی است که مشارکت مردم در آن نقش تعیین کننده ای دارد بطوریکه مردم ارکان اصلی کمک رسانی هستند و کمیته امداد با امانت داری و عدالت توزیع کننده آن کمک های مردمی است.
آیت الله میرعمادی گفت: خدمات کمیته امداد در واقع خدمات نظام جمهوری اسلامی به مردم و محرومین است که باید این خدمات بازگو شوند.
نماینده ولی فقیه در لرستان اظهار داشت: تکریم و حفظ آبروی نیازمندان ، خیرخواهی و دلسوزی در خدمت رسانی به محرومین باید بعنوان اصولی مهم در کمیته امداد مورد توجه قرار گیرد.
وی با تاکید بر اصل توانمند سازی مددجویان کمیته امداد گفت: به خودکفایی رساندن افراد نیازمند و تامین استقلال مالی مددجویان کمیته امداد باید مورد توجه قرار گیرد.
امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اولویت بندی در نیازمندی های افراد نیازمند گفت: باید اولویت بندی از نیازهای مردم صورت گیرد و در این راستا یک اتاق فکر کارشناسی تشکیل شود تا اولویت بندی در خدمت رسانی انجام شود.
1920/6060
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.