اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، عبدالرحیم رحیمی روز پنجشنبه درنشست شورای آموزش و پرورش بروجرد درمحل این اداره افزود: تعلیم و تربیت انسان ها برشان و منزلت حرفه معلمی افزوده زیرا معلمان در ایجاد جامعه ای پویا و تربیت نسل جدید در رشد و پرورش جوانان کشور نقش موثری ایفا می کنند.
وی اظهارداشت: دشمنان متوجه هستند که با جنگ سخت نمی‌توانند خللی در ایمان و عقیده مردم ایجاد کنند لذا با راه اندازی جنگ نرم قصد تسلط بر مردم جهان را دارند.
فرماندار بروجرد بیان کرد: مصوبات شورای آموزش و پرورش باید به گونه ای باشد که اعتبارات لازم برای اجرای آنها از قبل تامین شود.
رحیمی با تاکید برپیگیری مصوبات شورای آموزش و پرورش از سوی مسئولان این نهاد آموزشی اضافه کرد: آموزش و پرورش ریشه ی اصلی مجموع ادارات شهر است و همه دستگاه ها به نوعی با این نهاد آموزشی مرتبط هستند براین اساس نشست های این شورا باید به دقت بررسی و منتهی به نتیجه شود.
مدیرآموزش و پرورش بروجرد نیز در این نشست گفت: شورای آموزش و پرورش نقش مؤثر و به سزایی در جهت پیشبرد اهداف نظام تعلیم و تربیت به ویژه سند تحول بنیادین دارد.
محمد مهرافزون اظهارداشت: اگر از تمام ظرفیت ها و قابلیت های آموزش و پرورش استفاده شود چالش ها و مشکلات پیش رو کشور مرتفع خواهد شد.
وی افزود: شورای آموزش و پرورش نقش کلیدی و جهادی در کیفیت بخشی روند آموزشی، فرهنگی و فضا سازی آموزشی دارد و به عنوان یک نهاد محلی می تواند راهگشای نظام تعلیم و تربیت باشد.
مدیرآموزش و پرورش بروجرد بیان کرد: کمبود نیروی انسانی و منابع مالی و تجهیزات اداری، فرسوده بودن زیرساخت های آموزشی و فضای فیزیکی از اصلی ترین مشکلات این نهاد آموزشی است.
مهر افزون اضافه کرد: امیدواریم با تشکیل این شورا و همکاری و هماهنگی بین دستگاهی بخشی از مشکلات آموزش و پرورش شهرستان برطرف گردد.
7273/6052
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.