اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا احمد مرادپور روز چهارشنبه در نشست با مدیران عامل بانک های استان در خصوص آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات به سیل زدگان در دفتر معاونت عمرانی استانداری اظهار داشت: بانک های عامل نسبت به معرفی شعب مناسب برای پذیرش متقاضیان حداکثر تا تاریخ 25 بهمن ماه به بنیاد مسکن اقدام نمایند.
وی گفت: همچنین شعبه مربوطه نسبت به پذیرش متقاضیان معرفی شده از سوی بنیاد مسکن اقدام و حداکثر ظرف مدت سه روز نسبت به عقد قرارداد با سفته زنجیره ای و عودت فرم تایید عقد قرارداد جهت آزاد سازی قسط اول متقاضی به بنیاد مسکن اقدام نماید.
وی ادامه داد: بنیاد مسکن نسبت به صدور و ارسال معرفی نامه های به صورت تجمیعی اقدام و پس از مراجعه متقاضی به بانک و مطابقت مشخصات شناسنامه ای با فرمت ارسالی اقدام و نسبت به پذیرش و اقدامات بعدی اقدام گردد.
معاون عمرانی استاندار لرستان افزود: تسهیلات 80 و 120 میلیون ریالی در 2 مرحله و متناسب با پیشرفت فیزیکی کار متقاضی آزادسازی گردد و همچنین تسهیلات 60 میلیون ریالی در یک مرحله و صرفا با معرفی کتبی و انفرادی برای هر یک از متقاضیان از سوی بنیاد مسکن بعد از تایید عقد قرارداد اقدام خواهد شد و بانکها از آزاد سازی بدون معرفی خودداری خواهند نمود.
مرادپور بیان کرد: فرمت و نمونه معرفی نامه ها همراه با امضاهای مجاز و مهر برجسته بنیاد قبل از معرفی انفرادی افراد توسط بنیاد مسکن به شعبه مربوطه ارسال شود تا بانک ها به جهت رعایت مسائل امنیتی دقت و مراقبت لازم را بعمل آورده و چک برگشتی و معوقات قبلی افراد مانع پرداخت این تسهیلات نگردد.
وی گفت: در صورت انصراف متقاضی از دریافت تسهیلات ، بانک اصل فرم معرفی به بانک را جهت ابطال و ثبت در سوابق به بنیاد مسکن عودت نماید.
معاون استاندار لرستان ادامه داد: جهت کنترل روند کار بازسازی بنیاد مسکن میزان جذب و همکاری هر یک از بانکها را به صورت هفتگی به معاونت هماهنگی امور عمرانی اعلام شود.
3210/6060
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.