اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام کاظم تیموری در خطبه های نماز جمعه پلدختر از مردم ولایتمدار شهرستان پلدختر خواست با شرکت گسترده و پرشور و با شکوه در راهپیمایی روز 22 بهمن توطئه های دشمنان را خنثی و برگ زرین دیگری بر کتاب بر افتخار حماسه آفرینی های شهرستان اضافه کنند.
وی به 19 بهمن و روز نیروی هوایی و سالروز بیعت همافران با امام راحل در سال 57 اشاره و خاطرنشان کرد: این حرکت ارتش و نیروی هوایی در آن زمان ارزش بسیار بالایی داشت زیرا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی این بیعت تاریخی در حقیقت پایه های رژیم ستمشاهی را متزلزل و در پیروزی انقلاب نقش موثری داشت.
وی همچنین به 20 بهمن سال 64 سالروز عملیات پیروزمندانه والفجر هشت اشاره کرد و افزود: عملیات غرور آفرین فتح فاو حماسه ای بی نظیر در دوران دفاع مقدس بود که سرنوشت جنگ را در مقابل رژیم بعث و حامیانش به نفع جمهوری اسلامی ایران تغییر داد.
امام جمعه موقت پلدختر در بخش دیگری اط خطبه ها گفت:دیواره ساحلی و کانال تخریبی شهر پلدختر که در جریان سیل اخیر تخریب شده برای جلوگیری اتفاقا ناگوار در بارندگی های آینده بازسازی شود.
وی افزود: سیل اخیر خسارت های زیادی به شهرستان پلدختر در بخش های مختلف کشاورزی و زیر بنایی وارد کرده که توجه بیشتر مسوولان و مدیریت بحران استان را می طلبد.
7272/6060
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.