اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، استاندار لرستان در آیین بهره برداری از این سالن ورزشی گفت: سرعت در ساخت و اتمام این طرح بسیار با روند خوبی پیش رفته است تا امروز همزمان با ایام دهه فجر در منطقه فلک الدین خرم آباد به بهره برداری برسد.
سید موسی خادمی اظهارداشت: مناطق حاشیه ای از جمله اولویت های دولت است تا بتوان با انجام برخی اقدامات در راستای رفاه مردم این مناطق از برخی مشکلات و آسیب ها پیشگیری کرد.
وی اضافه کرد: زمین مجاور این سالن هم که از ورزشی به مسکونی تغییر کاربری پیدا کرده را مورد بررسی قرار می دهیم تا در صورت امکان به حالت ورزشی باز گردانده شود.
خادمی یادآور شد: امیدوارم این مجموعه ورزشی به آرامش روحی و تفریحی مردم محله فلک الدین کمک کند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان نیز گفت: برای اتمام این طرح اعتباری معادل 15میلیاردریال هزینه شده و این سالن 700 متر مربع مساحت دارد.
علی یاور عزیزپور اظهار داشت: این سالن ورزشی اولین خانه تخصصی کبدی کشور است که رشته های ورزشی رقابتی را می توان در آن انجام داد.
وی با بیان اینکه منطقه فلگ الدین خرم آباد از استعداد های ورزشی خوبی برخوردار است گفت: در گذشته تعداد 16 نفر از جوانان فلک الدین عضو تیم های ملی بودند و اکنون نیز چندین نفر عضو تیم های ملی هستند.
عزیر پور با اشاره به اینکه این سالن ورزشی هم سرپوشیده و هم روباز است گفت: امکان تمرین برخی رشته های ساحلی و رزمی نیز در این سالن وجود دارد.
محمد بیرانوندی نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی نیز دراین مراسم گفت: انقلاب اسلامی ؛ انقلاب فقرا بود و هموراه باید توجه به مناطق حاشیه ای مورد توجه باشد.
وی گفت: از همه مدیران این توقع و انتظار وجود دارد که با توجه به اینکه هنوز بودجه 98 نیامده از عتبارات ملی و استانی مبلغ قابل توجهی را به رفاه مناطق حاشیه ای اختصاص دهند.
بیرانوندی افزود: این مناطق ظرفیت های مثبت بی نظیری هم دارد که با اندکی توجه بدون شک شاهد افتخار افرینی جوانان این محلات در زمینه های مختلف خواهیم بود و بعنوان الگو برای جوانان دیگر نقاط شهری خواهند بود.
1920/ 7264/6060
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.