اخبار مرتبط

محمد طاهر متش پور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: 274 روستای شهرستان در سال های گذشته برق دار شدند و روستاهای دارای شرایط نیز با جدیت در برنامه برق رسانی قرار دارند.
وی افزود: 2 روستای پین آباد و نفت جلگه خلج از توابع شهرستان پلدختر برق رسانی شد و برای روستاهای مناطق تخت چان نیز پروژه های برق رسانی روستایی در حال انجام است و به علت سختی شرایط کار وصعب العبور بودن منطقه در ماه های آینده روستاهای بیشتری از آن مناطق برقدار می شود.
مدیرشرکت توزیع برق پلدخترگفت: میزان مطالبات این مدیریت از مشترکان شهرستان 92میلیاردریال است و از آنجایی که تنها منبع مالی این شرکت جهت اجرای پروژه های سطح شهرستان و ارایه خدمات مطالبات می باشد ، از ادارات و همشهریان انتظار می رود نسبت به پرداخت بدهی های خود به شرکت توزیع برق نهایت همکاری را داشته باشند.
وی افزود: با پیگیری های انجام شده توسط مدیران ارشد شرکت توزیع و مسوولان شهرستانی، پلدختر در آستانه یک جهش بزرگ در زمینه توسعه زیر ساخت های برق رسانی می باشد.
متش پور با بیان اینکه مشکلی در خصوص درخواست های آینده برای برق مصرفی در شهرستان وجود ندارد ،خاطرنشان کرد:برای افزایش ظرفیت پست های فوق توزیع شهرستان پلدختر شامل: شهید کاییدی، بابازید و افرینه برنامه ریزی های لازم انجام شده و تا خرداد ماه سال 98 قبل از پیک بار، ظرفیت این پست ها افزایش می یابد.
/6060/7272
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.