اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا سید امین قاسمی روز سه شنبه در دیدار با رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز لرستان بیان کرد: با وجود کاهش اعتبارات در سال جاری میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری لرستان تنها دستگاهی است که در سطح کشور در سال جاری نسبت به سال 96 اعتبارات 2برابری در حوزه گردشگری داشته است.
وی با اشاره به کمبود اعتبارات در دستگاه های اجرایی و گستردگی خدمات افزود: در حوزه میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری لرستان تلاش می شود نواقص موجود برطرف شود.
وی اظهار داشت: در سال جاری حضور گردشگر در استان نسبت به سال های گذشته بیش از 2برابر بوده است و با برنامه ریزی های انجام شده تلاش می شود نوروز امسال نیز شاهد حضور گردشگران در لرستان باشیم.
مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: در این راستا ستاد تسهیلات سفر نیز تشکیل شده است و در 11 شهرستان نیز جلسات برگزار شده است.
وی با بیان اینکه به مناسبت چهلمین سالگرد فجر انقلاب ویژه برنامه هایی برگزار شده است، افزود: بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید جهت ایجاد شور و نشاط اجتماعی در جامعه جشنواره فرهنگ اقوام، نمایشگاه صنایع دستی و سوغات، جشنواره آدم برفی برگزار شد.
قاسمی اظهار داشت: امروز جشنواره نقاشی، کودک و نوجوان و جشنواره بادبادک ها در باغ گلستان برگزار می شود.
وی افزود:خبرگزاری جمهوری اسلامی فعالیت های دستگاه های اجرایی و خدمات را بانگاه مثبت اطلاع رسانی می کند.
رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز لرستان نیز گفت: وظیفه خبرگزاری جمهوری اسلامی اطلاع رسانی درست از اقدامات و خدمات انجام شده دولت و نظام است.
محمد علیدوستی اظهار داشت: رسالت خبرگزاری جمهوری اسلامی بیان خدمات دولت و دستگاه های اجرای در کمال صداقت و تعامل است.
وی بیان کرد: خبرنگاران این خبرگزاری به صورت تخصصی در راستای پوشش اخبار و وقایع در سطح استان فعالیت دارند.
7274/6060
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.