اخبار مرتبط

دکتر علی فرهادی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: تجهیزات و دستگاه های بیمارستانی مورد نیاز در دولت تدبیر و امید در استان به روز شدند و در بیشتر شهرستان های استان دستگاه سی تی اسکن تهیه شده است.
وی افزود: اکنون 342 تخت خصوصی، 114 تخت آی سی یو، 59 تخت ان آی سی یو، 96 تخت سی سی یو، 14 تخت پی ای سی یو در استان وجود دارد و دستگاه ام آر آی دولتی نیز در خرم آباد به بهره برداری رسید.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی لرستان افزود:اکنون 200 دستگاه تجهیزات پزشکی ام آی آر، آنژیو گرافی، سونوگرافی، سی تی اسکن در استان استفاده می شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه در دهه فجر 91 طرح بهداشتی درمانی دراین استان به بهره برداری می رسد، گفت: این طرح ها با زیربنای 29 هزار و 275 مترمربع و اعتبار 610 میلیارد ریال احداث و تکمیل شده اند.
وی اظهار داشت: از مجموع این طرح ها 61 مورد خانه بهداشت، پنج پایگاه سلامت، 11 اورژانس 115 و سه مرکز جامع سلامت روستایی، یک مرکز سلامت شهری و یک مرکز سلامت روستایی می باشد.
فرهادی ادامه داد:همچنین یک مرکز غربالگری سرطان و یک کلینیک ویژه در شهرستان خرم آباد به بهره برداری می رسد.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: یک مرکز دیالیز، آشیانه بالگرد، بلوک زایمانی و 2 مورد تعمیر و بازسازی از دیگر طرح های قابل بهره برداری در دهه فجر هستند.
7274/6060
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.