اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، بیژن دارایی روز شنبه در نشست شورای پیشگیری بخش پاپی اظهار داشت: اجرای برنامه های فرهنگی و پیشگیرانه در بخش پاپی، استفاده از دهیاران و اشخاص مورد اعتماد محلی در پیشگیری از وقوع جرایم و آسیب های اجتماعی در قالب برنامه «سجام» از اولویت های این معاونت است.
وی افزود: به منظور افزایش رفاه گردشگران، برای احداث سرویس بهداشتی و بازارچه سنتی تا قبل از شروع سال جدید در منطقه گردشگری آبشار بیشه باید اقدام شود.
دارایی با اشاره به بافت های فرسوده در این منطقه نیز گفت: باید از ظرفیت تسهیلات روستایی که توسط بنیاد مسکن در اختیار متقاضیان قرار می گیرد در راستای باز سازی بافت های فرسوده و نیز افزایش خانه های بوم گردی استفاده کرد.
معاون رییس کل دادگستری لرستان با اشاره به اختلاف پلاک های ثبتی در بخش پاپی اظهار داشت: باید هر چه سریعتر اختلاف ها حل و فصل شود زیرا این مسئله خود باعث به وجود آمدن جرایم و اختلاف های جدید خواهد شد.
وی افزود: جهت افزایش مسایل امنیتی یک کانکس توسط معاونت امور عمرانی استانداری در اختیار نیروی انتظامی قرار می گیرد تا بتواند نیرو ها و‌ تجهیزات خود را در این منطقه گردشگری مستقر کند.
معاون رئیس کل دادگستری لرستان با اشاره به اینکه زندانها مملو از زندانیان در حوزه های مختلف است، گفت: با توجه به فرمایشات و تاکیدات رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر پیشگیری از وقوع جرم و اهمیت آن در تمام دستگاه ها، معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری لرستان سالیانه اولویت های پیشگیری از جرم استان را به قوه قضاییه اعلام کرده و در راستای این اولویت ها برنامه ریزی و به اجرای طرح های مصوب قوه قضاییه می پردازد.
سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری دادگستری لرستان گفت: در بحث آتش سوزی ها گزارشاتی از علل این آتش سوزی ها از جانب منابع طبیعی و محیط زیست خطاب به دادگستری و معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم ارسال شود تا این معاونت با مکاتبات مستمر با مراجع بالاتر با علل آتش سوزی ها که در این منطقه راه آهن یکی از آن علل است، مقابله و حتی جنبه عمدی جرم را نیز به آنها گوشزد کنیم.
1920/6060
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.