اخبار مرتبط

غلامرضا لطفعلیان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با بهره برداری از این طرح ها ساکنان 14 روستای این شهرستان در قالب 364 خانوار از نعمت گازشهری بهره مند خواهد شد.
وی اظهار داشت: به برکت انقلاب اسلامی درحال حاضر 100 درصد جمعیت شهری بروجرد و اشترینان از نعمت گاز برخوردار هستند.
مدیرعامل شرکت گاز لرستان بیان کرد: هم اکنون از مجموع 228 روستای این شهرستان 139 روستا از نعمت گاز شهری بهره مند هستند که این مقدار معادل 95 درصد جمعیت روستایی این شهرستان است.
لطفعلیان اضافه کرد:هم اکنون گازرسانی به 39 روستای این شهرستان با جمعیت یک هزار و96 خانوار در دست اجرا است که تا پایان سال جاری و نیمه اول سال 98به بهره برداری خواهد رسید.
وی ادامه داد: مجموع مشترکان گازشهری شهرستان 115 هزار و 590 مشترک است که از این تعداد 90هزارو 598 مشترک شهری و مابقی در روستاها ساکن هستند.
مدیرعامل شرکت گاز لرستان افزود: در9 ماه سال جاری 27 روستای این شهرستان از نعمت گاز بهره مند شده اند.
لطفعلیان گفت: تا کنون 571 هزار کیلومتر شبکه شهری و 624 هزار کیلومترشبکه گاز روستایی در این شهرستان اجرا شده است.
وی با اشاره به اینکه این شرکت 300 میلیارد ریال از مشترکان صنعتی و خانگی طلب دارد، افزود: از این مبلغ 80 میلیارد ریال مربوط به مشترکان خانگی ومابقی مربوط به واحدهای صنعتی و ادارات است.
مدیرعامل شرکت گاز لرستان با بیان اینکه 139 روستا از مجموع 228 روستای بروجرد دارای جمعیت با بالای 20 خانوار هستند، اظهارداشت: چنانچه مردم و واحدهای صنعتی در راستای پرداخت بدهی خود همراهی نکنند بدون شک طرح های در دست احداث متوقف خواهد شد.
به گزارش ایرنا ٤٩٣ هزار مشترک گاز درلرستان از خدمات شرکت گاز استفاده می ‌کنند که تعداد ١١٧ هزار روستایی و ٣٧٦ هزار مشترک شهری می‌ باشند.
٩٩ درصد جمعیت شهری و بیش از ٧٢ درصد جمعیت روستایی استان لرستان با این مشترکات از نعمت گاز بهره‌مند هستند.
6052/7273
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.