اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، علی سبزی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کاربران عادی شبکه های اجتماعی و صاحبان رسانه از 10 تا 22 بهمن ماه فرصت دارند تا در نخستین جشنواره شبکه های اجتماعی لرستان شرکت کنند.
وی افزود: گسترش روز افزون فناوری های ارتباطی مانند شبکه های اجتماعی، شبکه های پیام رسان و پایگاه های خبری از یک سو و اهمیت پرداختن به مقوله فرهنگ کاربری و استفاده صحیح از این بستر عظیم ما را بر آن داشت تا نخستین جشنواره استانی شبکه های اجتماعی را برنامه ریزی و اجرایی کنیم.
سبزی تصریح کرد: از جمله اهداف برگزاری نخستین جشنواره شبکه های اجتماعی در لرستان شامل معرفی کانال ها و صفحات مفید و مناسب به مخاطبان،ایجاد جایگاهی برای ارزیابی کانال ها و صفحات، شناسایی و کشف استعدادهای برتر در شبکه های اجتماعی، ایجاد انگیزه برای فعالیت مناسب و صحیح در شبکه های اجتماعی و کمک به رفع آسیب های ناشی از استفاده نامناسب از شبکه های اجتماعی است.
وی همچنین گفت: یکی دیگر از اهداف برگزاری نخستین جشنواره شبکه های اجتماعی در لرستان گسترش سطح و عمق تولید محتوای منطبق با ارزش های ایرانی و اسلامی، ترویج و رونق بخشیدن به تولید و انتشار محتوای مفید در شبکه های اجتماعی و ارتقاء سطح دانش استفاده کنندگان شبکه های اجتماعی وبه کارگیری قابلیت ها و ظرفیت های شبکه های اجتماعی به عنوان رسانه ای فراگیر و موثر، تقویت ظرفیت های رعایت اخلاق و حریم خصوصی در شبکه های اجتماعی است.
سبزی افزود: از محورهای این جشنواره ؛ انقلاب اسلامی، مقاومت و دفاع مقدس، بازی و سرگرمی، تاریخ و تمدن، تندرستی و ورزش، خانواده و سبک زندگی، خبر و اطلاع رسانی، زبان و ادبیات، سلامتی و بهداشت، طنز و سرگرمی، علمی و فناوری، فرهنگی و اجتماعی، کارآفرینی و اشتغال، کسب و کار، کودک ونوجوان، گردشگری، محیط زیست و معارف(قرآن و عترت) است.
مسئول سازمان فضای مجازی سراج در لرستان یادآور شد: این جشنواره برای نخستین بار به صورت استانی برگزار می‌شود و علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سامانه جشنواره به آدرسhttp://lorestanfest.ir و یا به ربات lorestanfest_bot@ مراجعه کنند.
1920/6060
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.