اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، فرشته طهماسبی روز یکشنبه در خصوص تشریح برنامه های ایام دهه فجر در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: شاداب سازی محیط کتابخانه ها متناسب با دهه مبارک فجر، بازدید دانش آموزان از کتابخانه ها و برگزاری نشست های کتابخوان مدرسه ای، از مهمترین برنامه هایی هستند که همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سطح کتابخانه های عمومی استان برگزار می شوند.
طهماسبی یادآور شد: برگزاری مسابقه برگ چهلم با مشارکت ادارات و دستگاههای اجرایی استان یکی دیگر از برنامه های اداره کل کتابخانه های عمومی استان در ایام بزرگداشت دهه فجر است.
وی افزود: این مسابقه با محوریت برگزاری مسابقات کتابخوانی، نقاشی و عکاسی برگزار می شود و علاقمندان به شرکت در این مسابقه می توانند جهت شرکت در مسابقه و کسب اطلاعات بیشتر، به پایگاه اطلاع رسانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان لرستان به آدرس اینترنتی www.lorestanpl.ir و یا کتابخانه های عمومی سراسر استان مراجعه نمایند.
به گفته وی دیدار با خانواده شهدا و غبار روبی و عطرافشانی گلزار شهدا، تجلیل از مژگان شیخی نویسنده متعهد و انقلابی کشور در قالب اجرای طرح سراسری چهل قلم ؛ (تجلیل از اهالی قلم متعهد و برجسته) از دیگر برنامه های ایام دهه فجر استان است.
مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان گفت: افتتاح و بهره برداری از پروژه های تکمیل شده کتابخانه ای در استان، نقد و بررسی کتاب بلدچی با حضور اسماعیل سپهوند مولف لرستانی کتاب، برگزاری نشست کتابخوان اختصاصی ویژه مددجویان زندان و برگزاری جشنواره فرهنگی ویژه عشایر در روستای چمشک از دیگر برنامه های این اداره کل در ایام بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان است.
/6060/1920
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.