اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا حبیب الله خجسته پور روز شنبه در جلسه شورای اطلاع رسانی استان در سالن جلسات معاونت سیاسی اظهار داشت: باید با نوآوری برنامه های دهه فجر را به سوی حرکت های جدید سوق دهیم تا فضای ناامیدی در جامعه را برطرف کنیم.
وی گفت: عملکرد چهل ساله دستگاه های اجرایی نظام باید برای مردم بیان شود.
وی ادامه داد: همچنین دستگاه های اجرایی استان عملکرد خود را از ابتدای سال 92 تاکنون در طول خدمت دولت تدبیر و امید بیان کنند تا مردم نسبت به عملکرد دولت آگاه شوند.
خجسته پور بیان کرد: از ظرفیت رسانه ها برای انتشار اخبار باید استفاده کرد همچنین شیوه تحلیلی در اخبار را باید مدنظر قرار داد و شیوه هیجان زا و امیدآفرین در اطلاع رسانی ها باید مد نظر قرار گیرد.
وی همچنین بیان کرد: در صورت رعایت این دستورالعمل ها قطعا بخشی از فضای یاس و ناامیدی در جامعه از بین خواهد رفت.
معاون سیاسی استانداری لرستان با بیان اینکه دهه فجر با ایام فاطمیه مصادف شده است افزود: باید برنامه های فجر فاطمی را برنامه ریزی کرد.
به گفته وی همه می دانیم پیروزی انقلاب مدیون خون شهدا است و لازم است بیشتر برنامه ها به زنده نگه داشتن یاد شهدا معطوف شود.
خجسته پور یکی از برنامه های دهه فجر امسال را دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران عنوان کرد.
وی ادامه داد: ما برای موضوعات ارزشی انقلاب کرده ایم و باید برنامه ها بر این موضوعات شکل بگیرد همچنین در افتتاح پروژه های شاخص استان دانش آموزان را در قالب اردوهای علمی شرکت دهیم.
فرماندار خرم آباد نیز در ادامه این نشست اظهار داشت: اکنون جامعه در شرایط خاصی است و باید با انجام برنامه های متنوع ایجاد امید کنیم.
اسد عبدالهی بیان کرد: راهکارهای عینی و ذهنی را می توان در برنامه های دهه فجر اجرا کرد اما اغلب جنبه های حکومتی را تقویت کرده ایم و باید جنبه مردمی را بیشتر مدنظر قرار دهیم.
وی ادامه داد: تمام فعالیت هایمان را به افتتاح پروژه ها ختم می کنیم که شاید مردم نیازی نداشته باشند.
عبدالهی بر نوآوری در اجرای برنامه های دهه فجر تاکید کرد و گفت: عملکرد دستگاه ها و برنامه های مدنظر باید در قالب کلیپ های کوتاه به مردم ارایه شود.
3210/6060
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.