اخبار مرتبط

امین گودرزی روزشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: با وجود ریزش برف و مه گرفتگی جاده های ارتباطی بروجرد باز و تردد درآنها جریان دارد.
وی افزود: ازهمشهریان درخواست می شود هنگام نامساعد بودن شرایط جوی و بارش شدید باران و برف از سفرهای غیرضرور پرهیز کنند و در صورت اضطرار تجهیزات کامل زمستانه سفر را همراه داشته باشند.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بروجرد بیان کرد: اکیپ های راهداری با تجهیزات و امکانات لازم ازهفته گذشته درجاده های ارتباطی این شهرستان به صورت شبانه روز مستقر بوده و با پاکسازی جاده ها خدمات لازم را به رانندگان ارائه می دهند.
گودرزی اضافه کرد: برای جلوگیری از یخ زدگی جاده ها وکاهش تصادف جاده ای هنگام ریزش برف پنج هزارتن نمک و ماسه تهیه شده تا در مواقع لزوم در جاده های این شهرستان مورد استفاده قرار گیرد.
وی ادامه داد: جاده بروجرد به سمت خرم آباد و بروجرد به اشترینان به دلیل بارش باران و لغزنده بودن انتظار می رود رانندگان ضمن توجه قوانین و مقررات نکات ایمنی را رعایت کنند.
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای بروجرد یادآور شد: رانندگان هنگام تردد درجاده های این شهرستان ضمن همراه داشتن زنجیر چرخ از سالم بودن تجهیزات گرمایشی خودرواطمینان حاصل کنند.
7273/6052
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.