اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا سردار محمد مهدیان نسب روز شنبه در آیین افتتاحیه هشتمین دوره بصیرت فرماندهان انتظامی استان لرستان که در سالن همایش های ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان برگزار شد افزود: یکی از مهمترین ابزارهای دشمن در بحث نفوذ فرهنگی فعالیت گسترده در شبکه های اجتماعی است از این رو نقش رسانه ها در خنثی کردن این توطئه ها بسیار مهم و کلیدی است.
وی مقابله با نفوذ فرهنگی دشمن را دفاع نرم نامید و افزود: امر به معروف و نهی از منکر، تقوا، مراقبت از خود به منظور عدم انحراف از راه درست و همچنین صبر و استقامت، از دیگر راهکارهای مقابله با این هجمه است.
سردار مهدیان نسب با بیان اینکه مردم استان تاکنون با هوشیاری بسیار خود همه نقشه های دشمنان انقلاب را با شکست کامل مواجه نموده اند اظهار داشت: در فتنه سال های 88 و 96 ، مردم لرستان به سرعت به صحنه آمده و بصورت خودجوش مشت محکمی بر دهان استکبار زدند.
فرمانده انتظامی لرستان به اهمیت برگزاری دوره های بصیرت اشاره کرد و گفت: هدف از برگزاری این دوره ها انتشار آموخته ها می باشد تا همه ارکان نیروی انتظامی از آن استفاده لازم را انجام داده و همچنین زحمات و خدمات نیروی انتظامی به گونه ای بهتر و شفاف تر به مردم معرفی شود.
وی با بیان اینکه رکن رکین امنیت در اختیار نیرو انتطامی است افزود: فرزندان انقلاب در نیروی انتظامی شبانه روز در اختیار ملت قدرشناس ایران اسلامی بوده و برای حفظ امنیت مهین از هیچ گونه تلاش و ایثاری دریغ نخواهند کرد.
7264/6060
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.