• کدخبر: 1012710
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، سید احمد موسوی با حکم مالک تیم نوجوانان طلایی پوشان خرم آباد بسمت مدیرعامل این تیم منصوب و مشغول بکار گردید.


موسوی سوابقی همچون: مدیر روابط عمومی باشگاه کوثر لرستان در لیگ یک کشور، مدیر اجرایی و روابط عمومی  باشگاه دارتاک خرم آباد در لیگ دسته دوم کشور، قائم مقام باشگاه پردیس خرم آباد در لیگ سه کشور، مشاور ورزشی و مطبوعاتی رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان را در کارنامه کاری خود دارد و هم اکنون نیز رییس هیات مدیره خانه مطبوعات و خبرگزاری های استان لرستان می باشد. که امید است با استفاده از تجربیات گذشته کارنامه ای موفق برای نوچوانان استان رقم زند.

طلایی پوشان خرم اباد

حضور در لیگ برتر نوجوانان برای اولین بار

تیم فوتبال نوجوانان طلایی پوشان در چند ماه گذشته با قهرمانی در مسابقات لیگ دسته اول کشور موفق به راهیابی به لیگ برتر نوجوانان ایران شد. لازم به ذکر است طلایی پوشان برای اولین بار بعنوان نماینده استان در مسابقات لیگ برتر پایه کشور حضور پیداد خواهد کرد و طبق قرعه کشی که در فدراسیون فوتبال کشور برگزار گردید طلایی پوشان با تیمهای سپاهان و ذوب آهن اصفهان ، پیکان و مقاومت تهران، نماینده استان مرکزی و شهرداری سقز هم گروه شد و قرار است مرحله اول بازیها در مهرماه آغاز شود همچنین در دیدار اول طلایی پوشان در خرم آباد میزبان مقاومت تهران می باشند.

ضرورت حمایت مسولان از این تیم پایه که می تواند تضمین پشتوانه سازی اینده فوتبال لرستان باشد امری ضروری است که انتظار میرود جناب استاندار و مسولان اداره کل ورزش هماهنگی های لازم را در این زمینه از مجموعه مدیریتی این تیم داشته باشند.

46

انتهای پیام
  • کدخبر: 1012710
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.