اخبار مرتبط

آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح کرد: بدون تردید پیام حضور باشکوه مردم در صحنه انتخابات به دنیا این است که مردم ما به این انقلاب و نظام دلبسته هستند و با تمام وجود نظام را قبول دارند و در راه پیشرفت آرمان های آن از هر کوششی دریغ نمی ورزند.
وی ادامه داد: حضور مردم در صحنه انتخابات در حقیقت عهد و پیمان جدیدی با امام راحل، شهیدان و بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب است، بنابراین در 29 اردیبهشت شاهد بصیرت، آگاهی و حضور هوشمندانه مردم در صحنه خواهیم بود.
امام جمعه موقت قم با اشاره به اهمیت حضور باشکوه مردم در انتخابات پیش رو گفت: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری، شوراها و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی با انتخاب افرادی که خود بررسی کرده و نسبت به آنها شناخت پیدا کرده اند، افتخار دیگری بیافرینند.
حسینی بوشهری افزود: ملت رشید ایران اسلامی در طول 38 سال بعد از انقلاب به جهانیان ثابت کرده که در صحنه های حساس حضور داشته و شرایط زمان را به خوبی درک می کند.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم یادآورشد: مردم در انتخابات با انتخاب فردی که خود بررسی کرده اند و شناخت لازم از آن پیدا کردند به وظیفه دینی، شرعی و عقلی خود عمل نمایند.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، 29 اردیبهشت ماه جاری در سراسر کشور برگزار می شود.
7401 / 1175 خبرنگار: بهمن اطمینان ** انتشار: رضا علیمحمدی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.