اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، این بازی که در حضور حدود دو هزار تماشاگر در ورزشگاه یادگار امام(ره) قم در حال برگزاری است، برای بقاء تیم صبای قم در لیگ برتر بسیار حساس است و این تیم می تواند با کسب پیروزی در این بازی بدون در نظر گرفتن نتایج دیگر تیم ها خیالش از بابت ماندن راحت باشد.
این بازی در نیمه نخست تا دقیقه 30 بیشتر در میانه میدان در جریان بود و به غیر از چند سانتر صبا از جناحین و دفاع آن از سوی دروازه بان استقلال خوزستان صحنه خاص دیگری روی دروازه دو تیم بوجود نیامد.
در دقیقه 35 بازی احمد حسن زاده که روی پاس در عمق بازیکنان صبا با دروازه بان استقلال خوزستان تک به تک شده بود، با خطای دروازه بان در محوطه جریمه سرنگون شد و داور نقطه پنالتی را نشان داده و این ضربه پنالتی را میثم مجیدی وارد دروازه استقلال کرد تا نخستین گل بازی به ثمر برسد.
در وقت اضافه نیمه نخست میرهانی هاشمی بازیکن صبای قم سانتر ارسالی از سمت چپ محوطه جریمه را با ضربه سر به درون دروازه استقلال خوزستان فرستاد، اما داور این گل را مردود اعلام کرد، اما بازیکنان استقلال ضربه خطا را به سرعت آغاز کرده و در یک ضد حمله سریع علی اصغر عاشوری مهاجم استقلال خوزستان گل تساوی را به ثمر رساند.
عبدالصمد مرفاوی سرمربی تیم فوتبال صبای قم در این دیدار محسن فروزان را درون دروازه قرار داده و سید مهدی حسینی، کیوان امرایی، غلامرضا عنایتی، امید جهانبخش، مهران امیری، میرهانی هاشمی، حمیدرضا دیوسالار، میثم مجیدی، حنیف عمران زاده و احمد حسن زاده را به میدان فرستاده است.
در سوی دیگر سید اکبر پورموسوی سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان وحید شیخ ویسی را به عنوان دروازه بان و پیمان شیرزادی، عقیل کعبی، حسن بیت سعید، مهدی زبیدی، سلمان بحرانی، علی اصغر عاشوری، ابوالفضل علایی، یونس دلفی، مهدی مومنی و فرزاد جعفری را راهی میدان کرده است.
قضاوت این دیدار را اشکان خورشیدی بر عهده داشته و رحیم شاهین و حمید غزه به عنوان کمک داورهای اول و دوم و کمیل غلامی به عنوان داور چهارم در این دیدار حضور دارند.
8146 / 6133/ خبرنگار: سید محمدرضا بهشتی پور **انتشار- جعفرمسلمی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.