اخبار مرتبط

قوه قضائیه؛ استقلال، بی​طرفی و نظارت پذیری/

دادستان عمومی و انقلاب قم از اجرای طرح تشدید برخورد با اراذل و اوباش با هدف ارتقای امنیت اجتماعی خبر داد و گفت:به دنبال اجرای این طرح شب گذشته ۳۰ نفر از اراذل و اوباش دستگیر و تعدادی از پاتوق های آنان پلمپ شد.

به گزارش ایلنا، مهدی کاهه با اعلام این خبر گفت: شب گذشته طرح تشدید برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی با حضور دادستان قم و همکاری نیروی انتظامی، بسیج  و تیم عملیاتی دادستانی در مناطق مختلف قم اجرا شد.

او تاکید کرد: طرح برخورد با اراذل و اوباش در شش محور مقابله با آدم ربایی، قدرت نمایی با چاقو، سلب آسایش عمومی، مزاحمت نوامیس، دایر کردن مرکز فساد و شرب خمر در اماکن عمومی با شدت و قوت اجرا خواهد شد.

کاهه هدف از اجرای این طرح را ارتقای احساس امنیت برای مردم و ناامن کردن جامعه برای مجرمان اعلام کرد و گفت:  انتظار ما از مردم فهیم قم این است که هرگونه فعالیت مجرمانه و مخل امنیت عمومی و سایر جرایم را در اسرع وقت به حوزه دادستانی یا مراکز انتظامی اطلاع دهند.

دادستان قم ضمن تشکر از زحمات نیروی انتظامی و بسیج در مقام ضابط قوه قضاییه از آنان خوست با تمام شدت و ظرفیت با افراد مخل امنیت جامعه برخورد کنند.

او تاکید کرد: تمام افرادی که به اتهام چاقوکشی و ایجاد رعب و وحشت و دیگر جرایم موضوع طرح دستگیر شوند با قرار بازداشت موقت راهی زندان می‌شوند.

اخبار مرتبط

قوه قضائیه؛ استقلال، بی​طرفی و نظارت پذیری/

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.