اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا از روابط عمومی استانداری قم، احد جمالی روز یکشنبه در جلسه ستاد انتخابات استان قم با بیان این که اجرای انتخابات نیازمند نیروی انسانی است، افزود: آموزش و پرورش به عنوان اصلی ترین نهاد در برگزاری انتخابات همواره مورد توجه این ستاد بوده است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قم با بیان این که همه کارکنان آموزش و پرورش به لحاظ اطلاعات کارشناسی توانایی مشارکت در برگزاری انتخابات را دارند اضافه کرد: حضور پررنگ آموزش و پرورش نباید حاشیه امنی برای سایر دستگاه ها برای حضور نداشتن در برگزاری انتخابات باشد.
جمالی با اشاره به اهمیت تخصصی شدن شوراهای اسلامی شهر و روستا، انتخاب سیاسی اعضای این شورا را موجب ایجاد مشکلات در مدیریت شهری دانست و افزود: باید در این زمینه به شهروندان اطلاع رسانی لازم صورت بگیرد.
وی، انتخابات را پیشانی و آبروی نظام اسلامی دانست و فراهم نمودن زیرساخت های برگزاری آن را بسیار مهم تلقی کرد.
حمیدرضا شیخ الاسلام مدیرکل آموزش و پرورش استان قم نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از توان و زیرساخت های این نهاد برای برگزاری انتخابات اظهار داشت: آموزش و پرورش استان از همه امکانات برای برگزاری باشکوه انتخابات استفاده خواهد کرد.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، 29 اردیبهشت ماه سال آینده در سراسر کشور برگزار می شود.
8138/ 1175 تنظیم کننده: فرزانه پیری ** انتشاردهنده: رضا علیمحمدی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.