اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، عبدالمحمد زاهدی شامگاه جمعه در مراسم بدرقه ورزشکاران قزوینی به بازی های آسیایی جاکارتا، افزود: ورزشکاران ایرانی با به نمایش گذاشتن غیرت، عزت و آبروی ایرانی همواره دعای ملت بزرگ ایران را پشت سر خود دارند.
این مسئول اضافه کرد: ما تحت هر شرایطی از ورزشکاران خود حمایت می کنیم و در این دوره از رقابت ها ورزشکاران استان در صورت کسب مدال طلا 300 میلیون، نقره 170 میلیون و برنز نیز 120 میلیون ریال به عنوان هدیه دریافت می کنند.

** ورزشکاران قزوینی در تیمی و انفرادی سرآمد هستند
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در این مراسم اظهار داشت: بدون شک ورزشکاران استان با حضور در این دوره از رقابت ها شاهد افتخار آفرینی دوباره برای میهن اسلامی خواهند بود.
‌داود محمدی ادامه داد: خوشبختانه ورزشکاران قزوینی با حضور مستمر خود در اردوهای مختلف، آمادگی لازم را برای حضور در بزرگترین رویداد ورزشی پهناورترین قاره جهان کسب کرده اند.
سیده حمیده زرآبادی دیگر نمانیده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: امیدوارم تمامی ورزشکاران استان، به خصوص خانم کربلایی شادی آور این دوره از رقابت های آسیایی باشند.
حاضران در پایان این مراسم ضمن بدرقه 10 ورزشکار و 2 مربی قزوینی حاضر در بازی های آسیایی جاکارتا، برای آنان آرزوی موفقیت کردند.
6101/8054
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.