اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، فرشاد پیله چی روز چهارشنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی استان قزوین ضمن تبریک روز خبرنگار، با تاکید بر ترویج فرهنگ کسب اخبار از منابع رسمی و معتبر افزود: اطلاعات صحیح و قابل اطمینان تنها از طریق خبرنگارانی متعهد، متخصص و درست کار میسر بوده و لذا لازم است خبرنگاران نیز به عنوان عناصر موثر و اساسی آگاهی بخشی با کنکاش، به واقعیت مسائل روز پی برده و آن را به افکار عمومی انتقال دهند.
این مسئول در ادامه با اشاره به سالروز تاسیس جهاد دانشگاهی، اظهار داشت: جهاد دانشگاهی به عنوان نهادی که هم در عرصه فعالیت های آموزشی، پژوهشی و اشتغال آفرینی فعالیت می کند این آمادگی را دارد که با رسانه ها در زمینه آموزش و پژوهشی همکاری داشته باشد.
رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز قزوین نیز در این دیدار، سالروز تاسیس این نهاد را به تمامی فعالان و دست اندرکاران آن تبریک گفت و افزود: فعالیت و خدمات جهاد دانشگاهی در ابعاد مختلف علمی، پژوهشی و کارآفرینی به معنای واقعی کلمه یک جهاد بزرگ محسوب شده و بازوی کمکی موثری برای دولت است.
علی حیدر شاه حسینی، ابتکارهای این مجموعه را در فعالیت های درمان ناباروری و خون بند ناف در جهت برآورده کردن نیازهای درمانی مردم قزوین را ستودنی برشمرد و افزود: امیدواریم با تداوم و پیشرفت چنین اقدام هایی شاهد تحولات اساسی بیشتر این منطقه از کشور باشیم.
وی در ادامه با بیان اینکه همانطور که صنعت و دانشگاه نیازمند ارتباط متقابل با هم هستند، رسانه و دانشگاه نیز به همین مساله نیازمندند، اظهار داشت: در این راستا جهاد دانشگاهی با ظرفیت های ارزشمند خود می تواند پای دانشگاهیان را به رسانه ها و مطبوعات باز کند.
رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات قزوین نیز در این دیدار با تقدیر از خدمات خبرگزاری ایرنا در انعکاس رویدادها و ظرفیت های استان، تاکید کرد: خوشبختانه این خبرگزاری تحولات کمی و کیفی بسیار خوب و اثرگذاری را در منطقه ایجاد کرده است.
حامد کبودوند با اشاره به فعالیت های جدید ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین در توسعه حرم طفلان مسلم و همچنین سایر برنامه ها خواستار همکاری رسانه ها در انعکاس و اطلاع رسانی این اقدام ها شد.
7388/8054
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.