اخبار مرتبط

در این گزارش، شیما شاهین فر خبرنگار مینودر گفت و گوهایی با برخی بازاریان داشته که یکی از آنها به نام مجید رجایی از فعالان لوازم خانگی وضعیت بازار را بد و رو به بدتر شدن دانسته و می گوید: اگرچه هنوز نوسانات قیمت ارز به انبار کالاها و حتی بخش تولید نرسیده است اما وقتی توزیع کنندگان مبنای مبادلات را ارز جدید می گذارند فروشندگان خرد نیز مجبورند برای بقا، قیمت را افزایش دهند تا بتوانند خود را سرپا نگه دارند و قدرت خرید مجدد کالا داشته باشند.
یک دختر جوان نیز که قصد خرید جهیزیه دارد به خبرنگار مینودر گفته است: خیلی از اجناسی که می خریم از کالاهای انبار است اما افزایش 30 تا 40 درصدی قیمت ها کاملا مشهود است جنس چندانی در مغازه ها نیست و شنیده ایم که بخش زیادی از اجناس تا زمان تعیین تکلیف وضعیت قیمت ها انبار شده است.
در این گزارش البته معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار با اشاره به اجرای طرح ضیافت، برای تامین نیازهای ضروری مردم در ماه مبارک رمضان، از برخورد با افزایش خودسرانه قیمت ها خبر داده و گفته است: اقلامی مثل برنج، مرغ، تخم مرغ و شکر باید به میزان کافی برای مردم تهیه شود و از افزایش قیمت کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم جلوگیری شود.
مینودر همچنین در این شماره در آستانه ماه مبارک رمضان مطلبی را نیز با تیتر 'همه دعوتیم به ماه میهمانی خدا' اختصاص داده است.
در صفحه ورزش این هفته نامه نیز به قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان ایران در آسیا پرداخته و تیتر زده است 'چرا دختران فوتسال به المپیک آرژانتین نمی روند'؟
سخنان سیده حمیده زرآبادی درباره خروج ترامپ از برجام و اقدام ایران در قبال این توافق نیز از دیگر عناوین این نشریه است که وی در آن گفته است: متناسب با منافع ملی در خصوص خروج آمریکا از برجام تصمیم می گیریم.
هفته نامه مینودر به سردبیری عاطفه مشایخ در قزوین منتشر می شود.
استان قزوین دارای 107رسانه اعم از خبرگزاری، پایگاه خبری، ماهنامه، هفته نامه و روزنامه است.
7388/8054
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.