اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، عباس اورسجی روز سه شنبه در مجمع عمومی سالیانه هیات کبدی استان قزوین افزود: مربیانی که در استعدادیابی و معرفی نخبگان به تیم های ملی تلاش کنند به شکل ویژه مورد تقدیر قرار می گیرند.
وی ادامه داد: سطح مدرسان و مربیان کبدی استانها که پرورش دهنده استعدادها هستند متوسط است و باید با برگزاری دوره های آموزشی به سطح مطلوب در این زمینه دست یابیم.
رییس فدراسیون کبدی اضافه کرد: در دوره مدیریت گذشته لیگ های کبدی کشور به صورت باشگاهی در قالب لیگ برگزار می شد که در سال جاری برای برگزاری لیگ ها به صورت قانومند و طبق استاندارد تلاش خواهیم کرد.
این مسئول گفت: ذهن ورزشکاران نباید نگران کاستی ها و کمبودهای سالنهای ورزشی مانند تجهیزات و تاتامی باشد چون فدراسیون خود را موظف می داند که در هر استان و شهرستانی که حد نصاب ورزشکاران وجود داشته باشد برای تامین نیازهای اولیه اقدام کند.
وی افزود: بسیاری از هزینه ها را نمی توان در قالب برنامه و بودجه مطرح کرد و مجبور هستیم در قالب فعالیت های مسابقه ای و لیگ برای تامین آنها اقدام کنیم.
اورسجی اضافه کرد: در برنامه های آینده فدراسیون خروج هیات ها از تیمداری پیش بینی شده است تا هیات های استانی به صورت منسجم تر و برنامه ریزی شده برای دستیابی به اهداف حرکت کنند.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به حضور تیم ملی در بازی های آسیایی جاکارتا 2018 که شهریور ماه امسال برگزار می شود، گفت: بارقه های امید برای درخشش تیم های ملی در این رویداد مهم ورزشی آشکار شده است و امیدواریم با همدلی حاکم بر اردوهایی تیم ملی شاهد موفقیت ملی پوشان باشیم.
وی ادامه داد:در تیم های ملی کبدی بانوان نیز همدلی و همگرایی لازم برای درخشش در مسابقات جاکارتا در حال شکل گیری است و امیدواریم هرچه سریعتر به نقطه مطلوب دست یابیم.
اورسجی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: برای نخستین بار در مدیریت فدراسیون کبدی، تقویم ورزشی فدراسیون یک ماه پیش از پایان سال به استان ها ارسال شد تا هیات های استانی با آگاهی از برنامه های سال آینده با برنامه ریزی و جامع نگری در پیشبرد برنامه ها اقدام کنند.
وی افزود: ساختار فدراسیون را در مدیریت جدید به گونه ای قرار داده ایم که از توانمندی ها وظرفیت های استان ها حداکثر استفاده صورت گیرد و روسای هیات های استان در مدیریت فدراسیون بیشتر دیده شوند.
اورسجی افزود: تثبیت مقام های به دست آمده در گذشته، توسعه ورزش همگانی،آموزش صحیح و بهره گیری بیشتر از ظرفیت مربیان از جمله برنامه های فدراسیون در سال جاری است که باید با همکاری و هم افزایی شاهد تحقق این برنامه ها باشیم.
این مسئول ورزشی افزود: فدراسیون را با چهار میلیارد و 600 میلیون ریال بدهی تحویل گرفتیم و با اقدامات صورت گرفته موفق شدیم سه میلیارد و 500 میلیون ریال از این میزان را پرداخت کنیم.
وی افزود:حفظ مربیان،داوران ، ورزشکاران و منابع انسانی توانمند از جمله اهداف ما در برنامه ریزی جدید است که باید با همکاری همه مسئولان کبدی کشور به این مهم دست یابیم.
اورسجی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: بسیاری از استان ها در تامین منابع انسانی و انتخاب روسای شهرستان ها دغدغه دارند در حالیکه استان قزوین با حضور نیروهای انسانی توانمند از این نگرانی فارغ است.
وی افزود: هیات کبدی استان قزوین در سالهای اخیر با رشد چشمگیر هفت پله ای در میان 10 استان برتر کشور جای گرفته که نشان دهنده فعالیت مطلوب هیات کبدی استان است.
این مسئول ورزشی اضافه کرد: روسای هیات های استانی بدون حقوق و مزایا و با عشق و علاقه امور کبدی استانها را رسیدگی می کنند که این فعالیت ها جای تقدیر و قدردانی دارد.
در ادامه این نشست رئیس هیات کبدی استان قزوین گزارشی از عملکرد یکساله این هیات ورزشی را ارائه کرد.
6101*3013
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.