اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا،اردشیر صفاپور روز یکشنبه در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین افزود: اگرچه سال گذشته فعالیت های زیادی انجام دادیم ولی با توجه به آسیب های فراوان این حوزه باید امسال با وحدت و همدلی گام های بلندتری برداریم.
وی اضافه کرد: سال گذشته با همکاری فرمانداران، بخشداران و دهیاران اقدام های خوبی در زمینه پیشگیری انجام شد که سال جاری باید پررنگ تر شوند.
صفاپور یادآور شد: 20 درصد اعتبارات مبارزه با مواد مخدر توسط ستاد استانی برای دستگاه ها تامین می شود و سایر منابع مالی نیز باید از دستگاه های ملی پیگیری و جذب شود.
وی افزود: در زمینه مبارزه و پیشگیری از مواد مخدر کمیته های پنجگانه با برنامه زمانبندی تشکیل شده است و اگر مدیران همت و توجه لازم را به اجرای برنامه های پیش بینی شده داشته باشند می توان به افق مورد نظر دست یافت.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر قزوین اضافه کرد: زمان بندی تعیین شده چراغ و افق روشنی است که ما را برای رسیدن به اهداف در زمینه مبارزه با مواد مخدر یاری خواهد کرد.
صفاپور افزود: دشمنان و سوداگران مرگ با جدیت کار خود را در زمینه شیوع مواد مخدر در کشورمان دنبال می کنند و باید متناسب با این اقدامات، دستگاه ها و سازمان های ما وارد عمل شوند.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به مصوبات این شورا در خصوص جمع آوری معتادان متجاهر،گفت: در تعطیلات نوروزی آمار دستگیری این دسته از معتادان در برخی شهرستان های استان قابل توجه بود بنابراین از شهرداری ها برای نگهداری و درمان این افراد تقاضای همکاری بیشتری داریم.
6101*3013
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.