اخبار مرتبط

فهیمه طاهرخانی روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس آخرین نقشه های پیش یابی و تصاویر ماهوراه ای، آسمان قزوین امروز نیمه ابری تا ابری گاهی همراه با وزش باد و از بعداظهر در پاره ای از مناطق با رگبار و رعد و برق همراه است.
وی اظهار کرد: طی چند روز آینده استان قزوین در دامنه امواج ناپایدار قرار می گیرد که پیامد آن ابرناکی و به تناوب در پاره ای از مناطق به ویژه در ساعات بعد از ظهر و شب بارش های رگباری است.
این کارشناس هواشناسی یادآور شد: برای روزهای شنبه و یکشنبه با توجه به شمالی شدن جریانات هوا وزش بادهای نسبتا شدید و کاهش محسوس دما را خواهیم داشت و هوای استان کمی تا قسمتی ابری و گاهی همراه با وزش باد نسبتا شدید همراه خواهد بود.
طاهرخانی، گرم ترین شهر استان قزوین در شبانه روز گذشته را بویین زهرا با 22 درجه سانتیگراد بالای صفر اعلام کرد و افزود: در این مدت شهر آوج با پنج درجه سانتیگراد بالای صفر خنک ترین شهر استان گزارش شده است.
وضعیت جوی استان قزوین را 9 ایستگاه سینوپتیک اصلی و تکمیلی، پنج ایستگاه اقلیم شناسی، 33 ایستگاه باران سنجی مکانیکی، 9 ایستگاه باران سنجی اتوماتیک هشدار سیل و سه ایستگاه خودکار جاده ای ثبت و گزارش می کنند.
7390*3013
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.