اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا در این مراسم دستگاه های امور اقتصادی و دارایی، آب و فاضلاب روستایی، دامپزشکی، امور مالیاتی، شرکت توزیع نیروی برق، استاندارد، تامین اجتماعی، بهزیستی، سازمان صنعت، گمرک، شرکت گاز استان، دانشگاه علوم پزشکی، ثبت اسناد، فنی و حرفه ای، بیمه سلامت، پزشکی قانونی و تعزیرات حکومتی به عنوان دستگاههای برتر در ارائه خدمات به مردم معرفی و تجلیل شدند.
این دستگاه ها بیشترین امتیاز را در ارزیابی شاخص های عمومی، اختصاصی و استانی را به دست آورده بودند.
همچنین از فرماندارن آبیک و البرز و کارشناسان دستگاه های اجرایی که بیشترین همکاری را با سازمان برنامه و بودجه داشته اند، تقدیر شد.
دبیر جشنواره شهید رجائی در این مراسم گفت: ارزیابی جشنواره امسال توسط تیم واحد صورت گرفت که از ویژگی های منحصر به فرد این دوره بود و مشکلات ارزیابی سالهای گذشته را رفع کرد.
ابوالفضل یاری افزود:در مجموع 874 شاخص توسط 47 ارزیاب در 36 محور در دستگاه های اجرایی استان مورد ارزیابی قرار گرفت.
وی ادامه داد:امیدواریم در سال آینده کلیه دستگاه های اجرایی استان در این جشنواره مشارکت داشته باشند چون در سالجاری از 65 دستگاه اجرایی تنها 45 دستگاه مشارکت داشتند.
وی خاطر نشان کرد: در نهایت پنج دستگاه اجرایی به عنوان دستگاه برتر و 9 دستگاه به عنوان دستگاه شایسته تقدیر براساس شاخص های اختصاصی،عمومی واستانی مورد تقدیر واقع شدند.
در جشنواره شهید رجایی از میان 65 دستگاه اجرایی استان 45 دستگاه در ارزیابی مورد بررسی قرار گرفتند.،
ین مراسم با حضور فریدون همتی استاندار قزوین، داوود محمدی و بهمن طاهرخانی نمایندگان استان قزوین درمجلس شورای اسلامی و سایر مسئولان در استانداری قزوین برگزار شد.
6101/6012خبرنگار:هادی درزی رامندی ** انتشار دهنده: علی حیدر شاه حسینی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.