اخبار مرتبط

عباس پورقادر روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر از مجموع 58 هزار و 954 واحد مسکن مهر استان،44 هزار و 458 واحد در شهرهای بالای 25 هزار خانوار، پنج هزار و 654 واحد در شهرهای زیر 25 هزار خانوار و هشت هزار و 842 واحد نیز در بافت فرسوده شهری قرار دارند.
وی با اشاره به اینکه کار ساخت واحدهای مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار خانوار و بافت فرسوده در استان پایان یافته است، ادامه داد: از مجموع واحدهای مسکن مهر در شهرهای بالای 25 هزار خانوار استان تاکنون کار ساخت 38 هزار و 276 واحد به پایان رسیده و مابقی آن نیز تا پایان سال جاری مورد بهره برداری قرار می گیرند.
پورقادر با اشاره به وجود برخی مشکلات در حوزه مسکن مهر خودمالکان،یادآور شد: متاسفانه 2 هزار 600 واحد در این بخش با مشکل آورده متقاضیان خود روبرو بوده که براساس سیاست های جدید دولت قرار است این تعداد واحد از خط اعتباری مسکن مهر حذف و ادامه کار به خود متقاضیان سپرده شود.
سرپرست مدیریت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین در پایان گفت: در بخش واگذاری مسکن مهر به زنان سرپرست خانوار سه هزار و 527 واحد و افراد زیر پوشش بهزیستی نیز تاکنون یک هزار و 573 واحد و در حوزه کمیته امداد 354 واحد به متقاضیان واگذار شده است.
عملیات ساخت مسکن مهر از سال 1387 در شهرهای استان قزوین آغاز شد.
8054*3013
خبرنگار: رضا اسدی**انتشار دهنده: رضا اولادی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.