اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سرهنگ پاسدار داوود بهرامی روز چهارشنبه در همایش نقش بسیج در مدیریت مصرف انرژی برق که در شرکت توزیع نیروی برق قزوین برگزار شد،افزود: در راستای اصلاح الگوی مصرف باید حتی به اندازه یک وات هم که شده مصرف خود را کاهش دهیم و این موضوع تنها نباید به برق خلاصه شود.
وی با اشاره به اینکه اگر در همه زمینه ها درست مصرف کنیم هیچگاه نیازمند به بیگانه نخواهیم بود،ادامه داد: برای اصلاح الگوی مصرف باید از خودمان شروع کنیم تا دیگران از ما یاد بگیرند.
این مسئول در ادامه با تبریک به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر،گفت: فلسفه وجودی انقلاب اسلامی آن است که ما تبدیل به یک ابرقدرت جهانی شویم تا بتوانیم در برابر استکبار ایستاده و زمینه را برای ظهور منجی عالم بشریت فراهم کنیم.
سرهنگ بهرامی،قدرت اقتصادی،نظامی و علمی را سه مولفه برای تبدیل شدن به یک قدرت جهانی دانست و افزود: به زعم استکبار که معتقد است برای رسیدن به قدرت باید تنها به مادیات و تجهیزات نظامی متوسل شد، توکل ما براساس بینش اسلامی تنها به خداوند می باشد چرا که خود مژده پیروزی مسلمانان را داده است.
فرمانده سپاه ناحیه قزوین در پایان یادآور شد: مطمئن باشید که حضور مردم و بسیجیان در صحنه های مختلف زمینه ساز ابرقدرت شدن اسلام در جهان خواهد بود.
استان قزوین دارای 457 هزار و 88 مشترک برق در بخش های صنعتی،کشاورزی،تجاری و خانگی است.
8054/3013
خبرنگار: رضا اسدی**انتشار دهنده: رضا اولادی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.