اخبار مرتبط

حجت الاسلام روح الله فاطمی نسب روز سه شنبه در زمینه اجرای طرح هر مسجد یک خانه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در راستای اجرای طرح جهاد همبستگی ملی که براساس آن هر مسجد یک منزل مسکونی و هر کاسب تامین یک کالای اساسی را عهده دار می شود، دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان و ائمه جمعه قزوین آمادگی همکاری با دستگاه های ذیربط را دارد.
وی اظهار داشت: در این طرح سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، امور مساجد با یکدیگر ارتباط و همکاری دارند که دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین نیز آمادگی همکاری با این دو نهاد را دارد.
فاطمی نسب افزود: امیدواریم با اجرای این طرح ساخت و ساز و اسکان مردم مناطق سیل زده با سرعت بیشتری انجام شود و مشکلات و سختی های مردم این مناطق کاهش یابد.
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین با اشاره به سیل ارسال کمک های مردمی به نقاط سیل زده کشور، تصریح کرد: مردم ولایت مدار و مومن ایران اسلامی همواره ثابت کرده اند می توانند کارهای بزرگی را انجام بدهند و امیدواریم که در این زمینه هم مانند گذشته بدرخشند.
وی اظهار داشت: سیل مهربانی از سراسر کشور به سمت مناطق سیل زده در حال حرکت است و امیدواریم در این مسیر بتوانیم سهم مناسبی داشته باشیم.
3013
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.