اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا منوچهر حبیبی روز دوشنبه در جلسه هماهنگی برای برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانواده که در استانداری قزوین برگزار شد، افزود: این همایش 13 اردیبهشت ماه به مناسبت های مختلف روز جهانی کار و کارگر، روز معلم و ... در قزوین برگزار می شود و وجود این مناسبت ها بر غنای همایش افزوده است.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین گفت: برگزاری همایش با محوریت مناسبت های فوق، بزرگداشت و تکریم این حوزه ها را در پی دارد و به همایش بزرگ پیاده روی خانواده رنگ و بوی فرهنگی می بخشد.
وی اضافه کرد:برگزاری باشکوه این همایش به مشارکت و همکاری همه دستگاه های اجرایی نیازمند است و باید از ظرفیت بخش خصوصی نیز در این زمینه استفاده کرد.
معاون استاندار با بیان اینکه رویکرد اصلی این همایش حضور بانوان است، افزود: مادران عمود خیمه ورزش خانواده هستند و باید با بانوان مسئول نشستی برای حضور پررنگ آنها در همایش برگزار شود.
وی افزود: خوشبختانه قزوین در برگزاری همایش های پیاده روی تجربیات خوبی دارد که باید از آنها برای برگزاری مطلوب همایش آینده استفاده شود.
معاون استاندار با تاکید بر تهیه جوایر علیرغم شرایط نامناسب اقتصادی، افزود: باید دستگاه های اجرایی استان از سازمان صنعت، معدن و تجارت، شرکت شهرکها، جهاد کشاورزی،شهرداری، اداره کار و ... در تهیه جوایز حضور جدی داشته باشند و زمینه را برای حضور حداکثری مردم فراهم کنند.

***همایش پیاده روی خانواده، ظرفیت ویژه ای برای معرفی قزوین است
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین نیز در این جلسه گفت: این همایش ظرفیت ویژه ای برای معرفی جاذبه های گردشگری و توانمندی های استان در بخش های مختلف است و باید از ظرفیت آن برای جذب گردشگران و رونق اقتصادی استان استفاده کرد.
صدیقه ربیعی اضافه کرد: این همایشها چون با حضور تعداد زیادی از کودکان برگزار می شود باید زمینه ای برای ایجاد نشاط و شادابی میان کودکان فراهم گردد.
6101* 6104
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.