اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان قزوین، حجت الاسلام سید محمد حسینی میر امینی در جمع خبرنگاران درباره اقدامات انجام شده نهاد نماز جمعه آبیک در زمینه کمک به سیل زدگان اظهار داشت: با توجه به فراخوان صورت گرفته توسط دفتر امام جمعه شهر آبیک تاکنون چهار میلیارد ریال جمع آوری شده که با توجه به استقبال مردم امیدواریم این رقم تا پنج میلیارد ریال نیز افزایش یابد.
وی با اشاره به اینکه اقدامات نهاد نماز جمعه آبیک در مناطق سیل زده به سه دسته تقسیم می شود، افزود: یک قسمت اقدامات مربوط به اعزام پتو، لباس و غذا، قسمت دیگر مربوط به لوازم منزل و قسمت سوم نیز به اعزام تجهیزات شهری اختصاص دارد.
امام جمعه آبیک اظهار داشت: در حوزه تهیه و ارسال لوازم منزل هماهنگی های لازم با نماینده ولی فقیه در استان لرستان انجام شده تا لوازمی مانند یخچال، اجاق گاز و غیره به مناطق سیل زده ارسال شود.
وی با اشاره به اینکه کمک های مردم آبیک محدود به استان لرستان نمی شود و به دو استان دیگر سیل زده یعنی خوزستان و گلستان هم ارسال می شوند، خاطرنشان کرد: با توجه به کمک هایی که توسط مردم شهر آبیک صورت گرفته به دنبال این هستیم که تجهیزات شهری مناسب نیز برای استان های سیل زده هم ارسال کنیم.
میرامینی گفت:در حوزه تغذیه و توزیع غذا هم روزانه پنج هزار پرس غذا از طریق کمک های مردمی ابیک در بین مردم مناطق سیل زده توزیع می شود.
امام جمعه آبیک تصریح کرد: در حوزه اعزام نیروی انسانی هم یک گروه 70 نفره به مناطق اعزام شده اند که 40 نفر به پلدختر لرستان و 30 نفر در حمیدیه خوزستان حضور دارند.
وی خاظرنشان کرد: امیدواریم با اقدامات انجام شده بتوانیم گامی کوچک در راستای خدمت رسانی به مردم مناطق سیل زده انجام داده باشیم.
آبیک مرکز شهرستانی به همین نام در شرق استان قزوین است.
3013
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.