اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا به نقل از سایت خبری کمیته امداد، حجت الاسلام محمود مولایی روز چهارشنبه در مراسم اعزام نخستین کاروان اردوییی مددجویان در سال 98، بیان کرد: مادران و دختران حاضر در این اردو در کنار برنامه زیارت بارگاه ملکوتی امام هشتم شیعیان (ع) از برنامه های آموزش اعتقادی، مهارت های زندگی و مشاوره بهره مند می شوند.
معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: هزینه های این اردو از محل کمک خیران و منابع داخلی کمیته امداد امام (ره) تامین شده است.
وی افزود: در سال 97 برنامه اعزام چهار هزار و 660 نفر به اردوهای مختلف زیارتی و سیاحتی برگزار شد که با همراهی نیکوکاران از پنج هزار و 200 نفر از مددجویان در اردوهای مختلف میزبانی شد.
مولایی خاطرنشان کرد: رویکرد کمیته امداد امام (ره) در کنار ارائه خدمات مختلف، ارتقای فرهنگی خانواده های مددجو است چون اعتقاد داریم نباید اجازه داد فقر اقتصادی زمینه فقر فرهنگی را ایجاد کند.
وی توضیح داد: یکی دیگر از اقدامات فرهنگی کمیته امداد، ارائه کمک های تحصیلی و آموزشی به نیازمندان است از این رو نیکوکاران فرهنگی می توانند با مراجعه به دفاتر کمیته امداد ضمن اعلام آمادگی برای کمک به دانش آموزان نیازمند، در زمینه ارتقای تحصیلی و رفع مشکلات درسی آنها کمک کنند.
6101
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.