اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، اردوی آماده سازی تیم های ملی جوانان و زیر 21 سال کاراته کشورمان از هفت روز قبل به میزبانی خانه کاراته شهید سیاهکالی مرادی در قزوین آغاز شده بود و در روز پایانی مورد بازدید مدیران استان قرار گرفت.
در این بازدید، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین، داوود محمدی رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی، عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان قزوین، عبدالرضا میقانی مدر کل حوزه استاندار و چند تن از مسئولان ورزشی حضور داشتند.
زاهدی در این بازدید ضمن تیریک سال نو به ورزشکاران گفت: با اینکه رشته کاراته به عنوان ورزش بومی کشورمان شناخته نمی شود، اما جوانان با استعداد کشور توانستند بسیار خوب و درخشان در این رشته ورزشی ظاهر شوند.
وی با بیان اینکه امروز در جهان رشته های ورزشی محدود به مرزهای جغرافیایی نیست، اظهار داشت: موفقیت در یک رشته مرهون زحمات و استعداد ورزشکاران و مربیان آن رشته است که امروزه کاراته توانسته این جایگاه را در کشور به دست آورد.
استاندار قزوین همچنین خاطرنشان کرد: رشته کاراته به دلیل مصدومیت های فیزیکی یک رشته با ریسک بالا شناخته می شود و همین مسئله باعث شده تا این رشته جایگاه خاصی در بین رشته های رزمی داشته باشد.
11 ملی پوش کاراته برای شرکت در مسابقات 2019 آسیا ( مالزی ) در اردوی آماده سازی به میزبانی قزوین شرکت کردند.
9925/6012
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.