اخبار مرتبط

فرزاد فرهادی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این کمک ها در قابل پویش 'رفیق گلستان باشیم' و با هدف جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی مردم برای سیل زدگان جمع آوری شده است.
وی اظهار داشت: از این مبالغ جمع آوری شده، بیش از 87 میلیون تومان به صورت نقدی و بقیه کالاهای اهدایی است.
فرهادی با بیان اینکه بیش از 60 میلیون تومان از کمک های جمع آوری شده از طریق مراکز نیکوکاری است، اظهار داشت: بیشترین کمک های نقدی مربوط به قزوین، آبیک و بوئین زهرا و بیشترین کمک های غیرنقدی متعلق به طارم سفلی، آبیک و بوئین زهرا است.
این مسئول در خصوص نیازهای مردم سیل زده در استان گلستان گفت: علاوه بر مواد غذایی، شیرخشک، نوار بهداشتی، پوشک برای نوزادان و بزرگسالان، لباس کودک، نوزاد، لباس زیر زنانه، مسواک، خمیردندان، شمع برای روشنایی، حوله و لوازم گرمایشی از الویت بیشتری برخوردارند.
فرهادی همچنین به درخواست اهالی ساکن در مناطق سیل زده پرداخت و گفت: ساکنان مناطق سیل زده گلستان تقاضا دارند بادگیرهایی داشته باشند که بتوانند با آن سرمای توأم با رطوبت هوا را تحمل کرده و برای امور ضروری در آب تردد کنند.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد قزوین خاطرنشان کرد: پویش 'رفیق گلستان باشیم'در استان قزوین با فعال سازی کد #99* 028*8877* در دسترس عموم مردم نیکوکار است تا بتوانند کمک های خود را به سیل زدگان اهداء کنند.
17 مرکز امدادی در استان قزوین تحت نظارت اداره کل کمیته امداد قزوین فعالیت می کنند.
9925
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.